Urząd Miasta Chorzów wprowadził zmiany w obsłudze mieszkańców

Do końca stycznia zmieniona będzie organizacja pracy części wydziałów Urzędu Miasta Chorzów – czytamy na urzędowej stronie. Mieszkańcy będą tam obsługiwani w innych godzinach niż do tej pory.

Um chorzow zima

W dniach od 18 do 29 stycznia zmieniona będzie organizacja pracy w pięciu wydziałach: Podatków i Opłat Lokalnych, Zarządzania Nieruchomościami, Polityki Społecznej, Budżetu i Analiz oraz Spraw Obywatelskich, a także w biurze Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Mieszkańcy będą tam obsługiwaniu od poniedziałku do środy w godzinach 7.30 – 15.00, w czwartki 7.30 – 17.00, a w piątki od 7.30 do 13.00.

Rejestracja pojazdów w innych godzinach

Zmieniły się także godziny przyjmowania stron w Referacie Komunikacji, w pawilonie C pod estakadą na Rynku. Sprawy związane z rejestracją pojazdów będzie można tam załatwić od poniedziałku do środy w godzinach 8.00 – 16.00, w czwartki od 8.00 do 17.00, a w piątki w godzinach 8.30 – 13.00.
Pozostałe wydziały chorzowskiego Urzędu Miasta pracują tak, jak do tej pory, czyli od poniedziałku do czwartku od 7.15 do 17.15 (z godzinną przerwą 11.45 – 12.45), a w piątki od 7.15 do 11.45.

Zasady bezpieczeństwa w Urzędzie Miasta Chorzów

Urząd Miasta Chorzów przypomina, że na wizytę należy się umówić telefonicznie. Przed wejściem do urzędy trzeba zdezynfekować ręce i umożliwić wykonanie pomiaru temperatury ciała, a podczas wizyty należy zakrywać usta i nos.

Podania i dokumenty można składać w urnie, która znajduje się w przedsionku urzędu, a poszczególne wydziały obsługują stront także telefonicznie i za pośrednictwem elektronicznych narzędzi, takich jak: mail, SEKAP czy ePUAP.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon