Upływa czas rozliczenia PIT-u i przekazania 1% podatku na cele charytatywne. Dom Aniołów Stróżów organizuje happening przypominający

Dom Aniołów Stróżów przypomina o upływie czasu na rozliczenie PIT-u i przekazaniu 1% podatku na cele charytatywne. Z tego powodu dzieci organizują happening przy ławce Gerarda Cieślika w Chorzowie.

Fb/Dom Aniołów Stróżów
Dom Aniołów Stróżów

Happening przygotowany przez stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów na rzecz kampanii 1-procentowej odbędzie się 21 kwietnia (czwartek) o godzinie 16:00. Dzieci spotkają się przy ławeczce Gerarda Cieślika (legendarnego piłkarza Ruchu) przy ul. Wolności w Chorzowie. Podczas wydarzenie dzieci złożą na pomnik zegarek ozdobiony własnymi rysunkami.

Anielski zegar będzie przypominał przechodniom, że upływa czas na rozliczenie PIT-u i przekazanie 1% podatku na pomoc dzieciom z Chorzowa - wyjaśnia Monika Bajka, prezeska Domu Aniołów Stróżów.

Zegar na sosnowieckiej kotwicy

W centrum wydarzenie znajdzie się również kotwica na skwerze przy Plazie w Sosnowcu, Podopieczni stowarzyszenia o godzinie 14:30 przymocują do niej wielki zegar ozdobiony własnymi rysunkami. Tutaj zegar ma przypominać mieszkańcom Sosnowca o przekazaniu 1% podatku na pomoc dzieciom z Sosnowca. Podczas wydarzenie o samej akcji opowiedzą także dzieci - podopieczni stowarzyszenia.

Dom Aniołów Stróżów jest stowarzyszeniem prowadzącym działalność pożytku publicznego na rzecz dzieci i młodzieży ze środowisk patologicznych oraz osób niedostosowanych społecznie, a także dla ich rodzin.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon