Uciekał z plecakiem pełnym… pasty do zębów. Złodzieja złapał chorzowski policjant po służbie

„Klient” jednego ze sklepów w Świętochłowicach bardzo dba o higienę jamy ustnej. Zapakował do plecaka ponad czterdzieści drogich past do zębów i… uciekł. Na zakupach był jednak policjant z komisariatu w Chorzowie Batorym. Choć był po służbie, to ruszył w pościg za złodziejem.

fot. KMP w Chorzowie
Złodziej uciekał z plecakiem pełnym pasty do zębów

St. sierż. Damian Wasiak jest dzielnicowym komisariatu policji w Chorzowie Batorym. W miniony weekend, w czasie wolnym od służby, robił zakupy w jednym ze sklepów w Świętochłowicach.

- W pewnym momencie zauważył dziwnie zachowującego się mężczyznę z plecakiem, który wykorzystując dogodny moment, wybiegł ze sklepu drzwiami przeznaczonymi do wejścia. W tym czasie pracownik ochrony marketu krzyknął, informując innych o kradzieży – mówi mł. asp. Karol Kolaczek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

Chorzowski dzielnicowy choć nie był na służbie, to nie zapomniał, że jest policjantem i ruszył w pościg za złodziejem. Zatrzymał go po kilkudziesięciu metrach. Okazało się, że ukradł… ponad czterdzieści drogich past do zębów. Zatrzymany to trzydziestoletni obywatel Gruzji, który został przekazany mundurowym ze Świętochłowic.

Jointy i tytoń bez akcyzy w sklepach w Chorzowie i Gliwicach

Może Cię zainteresować:

Jointy i tytoń bez akcyzy w sklepach w Chorzowie i Gliwicach

Autor: Redakcja

10/11/2023

Znieważyli flagę i wdarli się do budynku USC

Może Cię zainteresować:

„Świętowali” rocznicę odzyskania niepodległości. Znieważyli flagę i wdarli się do budynku USC

Autor: Redakcja

14/11/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon