Turniej o „Złotą Rakietę” na kortach w Chorzowie

W Chorzowie odbędzie się kolejny turniej o „Złotą Rakietę”. Tym razem Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu powtarza dyscypliny z pierwszych zawodów, zorganizowanych pięć lat temu.

fot. FB/MORiS Chorzów
Chorzów turniej o Złotą Rakietę

W tym roku o „Złotą Rakietę” dwuosobowe drużyny będą walczyć w klasycznym tenisie ziemnym oraz padlu, który zdobywa w Chorzowie coraz większą popularność. Turniej odbędzie się 21 maja 2022 r. na kortach do padla przy ul. Katowickiej (obok AKS Chorzów) oraz kortach do tenisa ziemnego przy ul. Filarowej. Początek zmagań zaplanowano na godz. 9.00.

Trwają zapisy do turnieju o „Złotą Rakietę”

Zapisy trwają na stronie internetowej chorzowskiego MORiS-u. Wpisowe wynosi 25 zł od zespołu, a w turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn. System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń. W każdej z dwóch rozegranych dyscyplin wszystkie pary deblowe za zdobyte miejsce otrzymają punkty, które zostaną zsumowane.

- Dla najlepszych drużyn przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody, a zwycięska dwójka zdobędzie przechodni puchar „Złotej Rakiety”! - czytamy na stronie MORiS-u.

W ubiegłym roku o „Złotą Rakietę” walczono w pickleballu i padlu. W turnieju rywalizowało 12 par 12 par, a w ciągu 9 godzin rozegrano 60 meczy. Najlepsza była para Gryszka/Stefańczyk.

Turniej o Złotą Rakietę
Turniej o Złotą Rakietę

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon