Tego jeszcze nie było! Widzowie napiszą tekst do piosenki promującej 25. Przebojową Noc Sylwestrową w Teatrze Rozrywki

Na jubileuszową 25. Przebojową Noc Sylwestrową widzowie Teatru Rozrywki czekają od dwóch lat, ale któryś z nich może być jej współautorem. Chorzowska scena ogłosiła konkurs na tekst piosenki promującej sylwestrowy koncert!

fot. FB/Teatr Rozrywki
Przebojowa Noc Sylwestrowa

Sylwestrowa noc w Teatrze Rozrywki to gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie. W ubiegłym roku zaplanowano 25. Przebojową Noc Sylwestrową na tej chorzowskiej scenie, ale plany popsuła pandemia koronawirusa i jubileuszowy koncert odbędzie się dopiero 31 grudnia 2021 r.

Program sylwestrowej nocy ułożyła teatralna publiczność. W trwającym sześć tygodni plebiscycie widzowie Teatru Rozrywki spośród 240 propozycji wybrali największe przeboje grane na chorzowskiej scenie. Jego wyniki – jak informują w teatrze - ogłoszone zostaną podczas 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej.

Nagrodą jest podwójne zaproszenie na 25. Przebojową Noc Sylwestrową

Na tym nie koniec jubileuszowych niespodzianek. Teatr Rozrywki ogłosił konkurs na tekst piosenki promującej 25. Przebojową Noc Sylwestrową. Każdy z widzów może zostać jego autorem.

- Na zwycięzców czeka podwójne zaproszenie na Noc Sylwestrową lub wybrany koncert w karnawale 2022 roku i co najważniejsze: Twój tekst będziemy śpiewać w Sylwestra i w trakcie koncertów karnawałowych – informują w Teatrze Rozrywki.

Autorem muzyki do piosenki promującej sylwestrowy koncert jest Kamil Franczak, kompozytor oraz wokalista i aktor Teatru Rozrywki. Konkurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat, a autorski tekst nie może być wcześniej publikowany. Swoje propozycje może wysyłać na adres konkurs@teatr-rozrywki.pl do 8 listopada 2021 r. Wyniki zostaną opublikowane miesiąc później.

Czytaj także:

Ruszyły rezerwacje na 25. Przebojową Noc Sylwestrową w Teatrze Rozrywki

W skład Komisji Konkursowej, która wybierze zwycięski tekst wchodzą: Aleksandra Gajewska - dyrektor Teatru Rozrywki, Anna Ratajczyk - aktorka Teatru Rozrywki, reżyserka i producentka 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej, Łukasz Skrzypecki - reżyser i producent 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej oraz Kamil Franczak - wokalista i aktor Teatru Rozrywki, kompozytor utworu konkursowego.

Przy ocenie utworów i wyborze zwycięzców komisja będzie zwracać uwagę przede wszystkim na: warstwę merytoryczną, oryginalność i kulturę języka oraz wykorzystanie słów bądź dobór tematów pod hasłami: teatr, muzyka, siła, pasja, energia, jedność, młodość, radość życia i obcowania z kulturą i sztuką. Wartość nagrody to 880 zł.

Muzyka do piosenki:

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon