Teatr Rozrywki wraca na scenę! Co w repertuarze?

Po długiej przerwie artyści Teatru Rozrywki znów mogą na żywo grać dla publiczności. Co znalazło się repertuarze chorzowskiej sceny?

Teatr rozrywki chorzow

Rząd poluzował sanitarne obostrzenia i od piątku, 12 lutego, będą mogły działać m.in. teatry. Co prawda w ograniczonym zakresie, do 50 proc. dostępnych miejsc na widowni, ale chorzowski Teatr Rozrywki na tę wiadomość zareagował entuzjastycznie.

- WRACAMY! WRACAMY! WRACAMY! WRACAMY! WRACAMY! - ogłosił teatr w mediach społecznościowych.

Co zobaczymy na scenie Teatru Rozrywki?

Na początek Teatr Rozrywki zaprasza na „Hity Musicali!”. To sylwestrowo-noworoczny koncert, który do tej pory można było oglądać jedynie online. Artyści chorzowskiej sceny wykonają największe przeboje z takich musicali jak: „Upiór w Operze”, „Koty”, „Skrzypek na dachu”, „Hamilton”, „Miss Saigon”, „Grease”, „Deszczowa piosenka”, „Mamma mia”, „Blues Brothers” i wiele innych! Pierwszy koncert zaplanowano na piątek, 12 lutego. Dwukrotnie „Hity Musciali!” pojawią się na scenie w sobotę i niedzielę (13 i 14 lutego).

Kolejne propozycje chorzowskiego teatru to min.: musical Mela Brooksa i Thomasa Meehana „Młody Frankenstein”, który zostanie wystawiony 19, 20 i 21 lutego; koncert „Big Band Śląski gra kompozycje mistrzów jazzu”, który zaplanowano na małej scenie 20 i 21 lutego; czy, znany przede wszystkim z kinowego ekranu, musical „Zakonnica w przebraniu”, który można zobaczyć w Chorzowie 25, 26, 27 i 28 lutego.

fot. Teatr Rozrywki/Artur Wacławek

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Teatr rozrywki zmusicali

Teatr Rozrywki online: Nowy cykl #zMusicali

Teatr rozrywki szekspir

Wszystkie dzieła Szekspira… na scenie Teatru...

Zakonnica w przebraniu

Złote Maski 2020: Nominacje dla artystów Teatru...

Teatr rozrywki

Luzowanie obostrzeń. Co otwarte, a co nadal...

Hity musicali

Wieczór sylwestrowy trwa! Hity Musicali z...

Chorzow teatr rozrywki sylwester

Sylwester 2020: Koncert online w chorzowskim...

Teatr rozrywki

Przebojowa Noc Sylwestrowa w Teatrze Rozrywki...