Szkoła z Chorzowa walczy o Podwórko Talentów Nivea. Potrzebne głosy mieszkańców!

Szkoła Podstawowa nr 38 z Chorzowa walczy o Podwórko Talentów Nivea. Głosowanie w drugim etapie konkursu trwa do 15 lipca 2021 r.

Podwórko nivea

Nivea już po raz siódmy buduje wyjątkowe place zabaw w całej Polsce. W tym roku powstanie kolejnych 20 Podwórek Talentów, a jedno z nich może stanąć przy chorzowskiej Szkole Podstawowej nr 38 im. Wojska Polskiego, która mieści się przy ul. Śląskiej 3.

Szkoła Podstawowa nr 38 apeluje o głosy internautów

Pięć miejsc gdzie powstaną Podwórka Talentów Nivea wybrało jury, jako nagrodę za filmy konkursowe. W tym gronie zabrakło chorzowskiej szkoły, ale teraz głos mają internauci, którzy zdecydują o kolejnych 15 lokalizacjach.

- Jesteśmy jedyną szkołą z Chorzowa biorącą udział w tej edycji konkursu, więc łatwo znaleźć nas poprzez wyszukiwarkę. Bardzo prosimy o głosy! I motywowanie innych do głosowania – apeluje chorzowska szkoła.

Głosowanie trwa do 15 lipca 2021 r. na stronie internetowej konkursu Podwórko Nivea. Żeby oddać głos na chorzowską Szkołę Podstawową nr 38 trzeba ją odnaleźć w kategorii miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców. Konkurencja jest spora, a SP 38 z Chorzowa jest na razie (26.05.2021 r.) na 8. miejscu. Żeby zagłosować należy założyć konto na portalu Nivea, a codziennie można oddać jeden głos.

Podwórko Talentów Nivea kosztuje 250 tys. zł

Podwórko Talentów Nivea to kreatywny plac zabaw, którego koszt wynosi 250 tys. zł. Składa się z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. Są tak pomyślane by dzieci podczas zabawy mogły rozwijać swoje talenty.

Do tej pory w całym kraju kosmetyczny koncern wybudował 160 takich podwórek. Jedno z nich stanęło trzy lata temu obok chorzowskiej Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Czempiela.

fot. Nivea

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon