Szczepienia przeciw COVID-19 w Urzędzie Miasta Chorzów. Nie trzeba się rejestrować

W najbliższą sobotę, 11 września 2021 r., w Urzędzie Miasta Chorzów przeprowadzona będzie kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19.

Covid szczepienie

Akcja szczepień przeciw COVID-19 będzie prowadzona w głównym holu Urzędu Miasta Chorzów w sobotę, 11 września, w godzinach 15.00 – 17.00. Dostępne będą szczepionki Johnson&Johnson (jedna dawka) lub Pfizer (dwie dawki). Nie trzeba się wcześniej rejestrować, wystarczy przyjść z dokumentem tożsamości.

Ile osób w Chorzowie jest zaszczepionych przeciw COVID-19?

Według rządowych danych (na dzień 10 września 2021 r.) w Chorzowie jest 56 774 osób zaszczepionych minimum jedną dawką i 54 944 osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19, co daje 51,4% mieszkańców Chorzowa.

W województwie śląskim najwyższy procent mieszkańców w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 ma gmina Bobrowniki w powiecie będzińskim – 58,9% mieszkańców. Najniższy Pawonków w powiecie lublinieckim – 32,9% mieszkańców.

W Polsce najwyższy procent w pełni zaszczepionych osób ma gmina Podkowa Leśna w województwie mazowieckim – to 67,9% mieszkańców. Najniższy gmina Czarny Dunajec w województwie małopolskim – 20,4% mieszkańców.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Łóżko w szpitalu

Zajęte wszystkie łóżka na oddziale covidowym w Chorzowie!

Covid 19

Rośnie liczba zakażeń koronawirusem! Jak w Chorzowie?

Szpital lozko

Ponad 2600 nowych zakażeń koronawirusem. Jak w Chorzowie?

Covid

Rośnie liczba zakażeń koronawirusem. Jak jest w Chorzowie?

Chorzów Urząd Miasta szczepienia

Szczepienia bez zapisów w chorzowskim Urzędzie Miasta

Covid szczepionka

Nadchodzi czwarta fala pandemii

Piwo

Zwolnienie z opłaty koncesyjnej w Chorzowie....