Sylwester z Polsatem ponownie na Stadionie Śląskim

Po ubiegłorocznym sukcesie medialnym zarówno telewizja Polsat, jak i władze województwa zdecydowały, że i w tym roku Kocioł Czarownic przemieni się w sylwestrową scenę muzyczną. Tym sposobem mieszkańcy województwa śląskiego po raz drugi powitają Nowy Rok na Stadionie Śląskim.

Sylwestrowa moc przebojow 2019

W ostatnią noc 2019 roku uczestnicy największej dyskoteki w regionie będą bawić się przy muzyce znanych i lubianych wykonawców. Na scenie Stadionu Śląskiego wystąpią międzynarodowe gwiazdy muzyki tanecznej. O dobrą atmosferę zadbają m.in.: Ronnie Ferrari, Daj to głośniej, DJ Bobo, Mr President, La Bouche, Cleo, Ich Troje, Piersi, Feel, Enej , Future Folk, Long&Junior, MiG, After Party, Defis, Miły Pan i Mikolas Josef. Wśród wykonawców nie zabraknie Michała Szpaka, Sławomira czy Macieja Maleńczuka, a całą imprezę tradycyjnie poprowadzi Krzysztof Ibisz.

- Ubiegłoroczna impreza sylwestrowa okazała się ogromnym sukcesem - we wspólnej zabawie na Stadionie Śląskim uczestniczyło ponad 42 tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas, że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna - powiedział podczas konferencji prasowej, marszałek Jakub Chełstowski.

Sylwester z Polsatem rozpocznie się 31 grudnia o godz. 20.00. Współorganizatorem wydarzenia jest Śląski Urząd Marszałkowski i Miasto Katowice. Wstęp wolny!

Warto dodać, że podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów umiejętności taneczne zaprezentują dwie zwycięskie pary, które zostaną wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Aby wziąć udział w tanecznych zmaganiach należy nagrać filmik ze swoim tańcem do hitu Ronniego Ferrari: „Ona by tak chciała”, a następnie przesłać go do 20 grudnia na adres: konkurs@sylwestrowamocprzebojow.pl. Jury oceni wszystkie filmy i spośród nadesłanych propozycji wybierze najlepszych tancerzy, a następnie widzowie i internauci w głosowaniu zorganizowanym na Facebooku zdecydują o tym, kto zatańczy na scenie.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon