Sylwester 2020: Koncert online w chorzowskim Teatrze Rozrywki

Miała być jubileuszowa 25. Przebojowa Noc Sylwestrowa, ale będą Hity Musicali online. Tegoroczny Sylwester w chorzowskim Teatrze Rozrywki trzeba było dostosować do pandemicznych obostrzeń.

Chorzow teatr rozrywki sylwester

Widzowie Teatru Rozrywki w Chorzowie zwykle witają Nowy Rok podczas Przebojowej Nocy Sylwestrowej. W tym roku planowano jubileuszową 25. edycję tego koncertu, a jego program, w internetowym głosowaniu, wybrała teatralna publiczność. Z powodu pandemii koronawirusa to sylwestrowe widowisko przełożono jednak na przyszły rok.

Hity Musicali, czyli wieczór sylwestrowy w Teatrze Rozrywki

Zamiast Przebojowej Nocy Sylwestrowej chorzowski Teatr Rozrywki przygotował wieczór sylwestrowy Hity Musicali, który będzie można oglądać online. Zaprezentowane zostaną największe przeboje ze znanych musicali w wykonaniu aktorów, wokalistów, zespołu baletowego i orkiestry chorzowskiej sceny.

- Artyści wykonają najpiękniejsze piosenki z takich przedstawień, jak: Upiór w Operze, Koty, Skrzypek na dachu, Hamilton, Nędznicy, Miss Saigon, Grease, Deszczowa piosenka, Mamma mia, Blues Brothers i wiele innych! - informuje Teatr Rozrywki.

Solistom towarzyszyć będzie orkiestra Teatru pod batutą Mateusza Walacha. Reżyserem jest Tomasz Steciuk, a w koncercie gościnnie wystąpi Elżbieta Okupska.

Premiera online koncertu Hity Musicali obędzie się w sylwestrowy wieczór, 31 grudnia, o godz. 19.00. Bilety w cenie 20 zł dostępne są na stronie Teatru Rozrywki, a otrzymany kod będzie ważny przez 48 godzin o zalogowania. Koncert będzie dostępny w sieci do 10 stycznia.

fot. Teatr Rozrywki/Artur Wacławek

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Teatr rozrywki

Przebojowa Noc Sylwestrowa w Teatrze Rozrywki...

Hity musicali

Wieczór sylwestrowy trwa! Hity Musicali z...

Teatr rozrywki szekspir

Wszystkie dzieła Szekspira… na scenie Teatru...

Teatr rozrywki chorzow

Teatr Rozrywki wraca na scenę! Co w repertuarze?

Teatr rozrywki zmusicali

Teatr Rozrywki online: Nowy cykl #zMusicali

Zakonnica w przebraniu

Złote Maski 2020: Nominacje dla artystów Teatru...

Chto

Chorzowski Teatr Ogrodowy przeniósł się do...