Świąteczny ping-pong w Chorzowie. Trwają zapisy na turniej

W Chorzowie podczas świąt Bożego Narodzenia można się spotkać przy stole… tenisowym. Odbędzie się tradycyjny Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego. Trwają zapisy.

Świąteczny ping pong w Chorzowie

Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego w Chorzowie odbędzie się już po raz 40. Zawody organizowane przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu zaplanowano na 26 grudnia 2023 r., w hali przy ul. Dąbrowskiego 113. Początek o godz. 9.30. Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach:

  • mężczyźni – rocznik 1999 i młodsi
  • mężczyźni – rocznik 1998 i starsi
  • kobiety OPEN

Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego – Chorzów, 26 grudnia 2023 r.

Formularz zgłoszeniowy na świąteczny turniej dostępny jest na stronie internetowej MORiS-u. Termin zgłoszeń internetowych upływa 21 grudnia 2023 r. Zapisy będą przyjmowane również w dniu imprezy w godzinach 8.30 – 9.00. Wpisowe to 8 zł od osoby, a najlepsi zawodnicy otrzymają świąteczne kosze podarunkowe!

- To nie koniec szans na nagrody! Z okazji 40-lecia turnieju przygotowaliśmy również dodatkową szansę na zdobycie nagród, które rozlosujemy wśród wszystkich uczestników turnieju – podkreślają w chorzowskim MORiS-ie.

Turniej został nazwany imieniem Janusza Stachowskiego (1953-2004) – głównego inicjatora powołania Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu oraz pierwszego dyrektora chorzowskiego MORiS-u. Był pomysłodawcą wielu wydarzeń sportowych i rekreacyjnych, m.in. rozgrywek Chorzowskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich oraz Świątecznego Turnieju Tenisa Stołowego.

Mikołaj przyjedzie do Chorzowa tramwajem

Może Cię zainteresować:

Mikołaj przyjedzie do Chorzowa... tramwajem. Będzie rozdawał prezenty

Autor: Maciej Poloczek

05/12/2023

Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

Może Cię zainteresować:

Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023. Program wydarzenia

Autor: Redakcja

17/11/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon