Stadion Śląski zaprasza do Strefy Letniej

Koncerty, zajęcia taneczne czy atrakcje dla najmłodszych – w Kotle Czarownic działa „Scena Letnia Stadion”. Zlokalizowana została na obwodnicy wokół Stadionu Śląskiego, a wejście – poza biletowanymi koncertami – jest bezpłatne. Jakie atrakcje zaplanowano na najbliższy weekend?

Stadion Śląski z lotu ptaka

Wśród atrakcji zaplanowanych na najbliższy weekend, 16 – 18 lipca 2021 r., znalazły się m.in. zajęcia taneczne, w tym darmowa lekcja bachaty, zajęcia plastyki ekspresywnej dla dzieci z Zaczarowanym Ołówkiem oraz występy zespołów Early Birds i Karamba Band. Nie zabraknie też animacji dla najmłodszych i setów DJskich.

Koncerty na Letniej Scenie Stadionu Śląskiego

Projekt Stadionu Śląskiego obejmuje także koncerty popularnych i uznanych artystów. Na Scenie Letniej wystąpią: Białas (23 lipca), Guzior (31 lipca), Muniek i Przyjaciele (21 sierpnia), IRA (22 sierpnia) oraz Ørganek (29 sierpnia). Co więcej w dniach 6 i 7 sierpnia zorganizowany zostanie DJski festiwal muzyczny Made in Poland, który skupia się na promowaniu najlepszych polskich DJ’ów i producentów muzycznych. Wstęp na te wydarzenia będzie płatny, a bilety trafią do sprzedaży już wkrótce.

- Staraliśmy się dobrać artystów tak, aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Mamy tutaj szerokie spektrum gatunków: od rapu przez pop rock po muzykę klubową – mówi Przemysław Plisz, rzecznik prasowy Stadionu Śląskiego.

Spotkania ze znajomymi w Kotle Czarownic

Strefa „Scena Letnia Stadion” to również miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi. Dla każdego znajdzie się miejsce na wspólne posiedzenie – zapewnione zostało też zaplecze gastronomiczne. Dodatkowo w najbliższych tygodniach mają pojawić się niezapowiedziane jeszcze atrakcje.

- Serdecznie wszystkich zapraszam. Myślę, że niezależnie od tego, czy ktoś przyjdzie do nas na koncert biletowany, czy skorzysta z licznych darmowych atrakcji, na pewno pokocha to miejsce i będzie chciał tutaj wrócić ze znajomymi – dodaje rzecznik Stadionu Śląskiego.

Strefa „Scena Letnia Stadion” otwarta jest w piątki od godziny 16:00 oraz w soboty i niedziele od 13:00. Wstęp możliwy jest bramą nr 3 Stadionu Śląskiego. Wejście do strefy, poza koncertami biletowanymi, jest w pełni bezpłatne.

Scena Letnia Stadion
Scena Letnia Stadion

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon