Stadion Śląski się rozbudowuje

Na Stadionie Śląskim rozpoczęły się prace nad rozbudową Centrum Konferencyjno-Biznesowego. Nowa sala pomieści ponad pół tysiąca osób.

Stadion sala

Na Stadionie Śląskim powstanie nowa sala konferencyjna na pół tysiąca osób

Stadion Śląski dysponuje obecnie czterema salami konferencyjnymi, przestronnym foyer i nowoczesnymi lożami VIP. W planach jest zagospodarowanie przestrzeni o powierzchni 1785m2. Powstanie tam sala, które pozwoli na organizację wydarzeń dla ponad 500 uczestników.

– Nowa sala będzie przestronna i umożliwi podział na mniejsze, dzięki czemu będziemy mogli wyjść naprzeciw oczekiwaniom organizatorów wszelkich eventów. Oprócz tego całość będzie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wszystko zostanie zintegrowane w taki sposób, aby niezależnie od wybranej kombinacji układu pomieszczeń i liczby uczestników organizator mógł w pełni komfortowo przeprowadzić przygotowane prezentacje, szkolenia itp. – mówi Bartłomiej Kowalski, Dyrektor Generalny Stadionu Śląskiego.

Stadion Śląski poszukuje wykonawcy nowej sali konferencyjnej

Inwestycja na chorzowskim stadionie obejmuje nie tylko zagospodarowanie nieużywanych dotychczas przestrzeni, ale także przebudowę części obecnego Centrum Konferencyjno-Biznesowego. Konieczne będzie m.in. wykonanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych czy przeciwpożarowych. Oferty na wykonanie tych prac można składać w siedzibie spółki do 15 maja 2020 r.

Chorzowski Kocioł Czarownic to nie tylko arena wielkich wydarzeń kulturalnych i sportowych. Działające tam Centrum Konferencyjno-Biznesowe to idealne miejsce do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, czy też wszelkiego rodzaju eventów.

fot. Stadion Śląski

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon