Stadion Śląski ma motoryzacyjnego partnera

Stadion Śląski ma motoryzacyjnego partnera. Została nim firma Superauto.pl z Chorzowa. To pierwsza tego typu współpraca w historii sportowej areny. Stadion dostanie m.in. do użytku samochód elektryczny.

Stadion Śląski ma motoryzacyjnego partnera

Superauto.pl to największy sprzedawca nowych samochodów w polskim internecie. Firma współpracowała już ze Stadionem Śląskim w grudniu 2023 roku podczas organizacji wydarzenia w stadionowym Centrum Konferencyjnym. Teraz władze spółki i Stadionu Śląskiego zdecydowały się na stałą, roczną współpracę, dzięki której Superauto.pl będzie również obecne podczas wydarzeń organizowanych przez stadion. W ramach współpracy stadion otrzyma do użytku m.in. samochód elektryczny.

– Cieszymy, że udało nam się nawiązać taką współpracę, tym bardziej, że to nasz pierwszy partner motoryzacyjny. Superauto.pl to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, mamy tu więc połączenie dwóch silnych oraz rozpoznawalnych marek. Jestem przekonany, że ta współpraca będzie się układać bardzo dobrze i że wspólnie możemy sporo zdziałać, zwłaszcza, że sport i motoryzacja to wcale nie tak odległe dziedziny – mówi dyrektor Stadionu Śląskiego Adam Strzyżewski.

Superauto.pl to firma specjalizująca się w dziedzinie zakupu i finansowania samochodów różnych marek. Tworzy internetowy salon samochodowy.

– Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy pierwszym partnerem motoryzacyjnym jednego z najważniejszych obiektów sportowych w Polsce. Jestem przekonany, że nasza współpraca, która jest połączeniem pasji do sportu i motoryzacji, będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Tym bardziej że mamy już za sobą jedną udaną współpracę – mówi Kamil Makula, prezes Superauto.pl.

Motoryzacyjna spółka wspiera także lokalne organizacje, m.in.: Hospicjum w Chorzowie, dziecięce oddziały w szpitalu miejskim czy Fundację S.O.S. dla Zwierząt. Jest także jednym ze sponsorów Ruch Chorzów.

Stadion Śląski Zimowa Akademia Sportu

Może Cię zainteresować:

Ferie na Stadionie Śląskim – Zimowa Akademia Sportu 2024. Bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży

Autor: Redakcja

18/01/2024

Wojewódzki Finał WOŚP 2024 przy Stadionie Śląskim

Może Cię zainteresować:

Wojewódzki Finał WOŚP 2024 przy Stadionie Śląskim w Chorzowie. Program wydarzeń

Autor: Redakcja

17/01/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon