Sportowe śniadanie na trawie przy Cichej 6 w Chorzowie

Sportowe gry i zabawy, a na koniec… bitwa na balony z wodą. Na stadionie Niebieskich w Chorzowie odbędzie się rodzinny piknik.

fot. FB/MORiS Chorzów
Sportowe śniadania na trawie

Stadion przy ul. Cichej 6 w Chorzowie, który na co dzień służy piłkarzom Ruch Chorzów, raz do roku jest miejscem rodzinnego pikniku. To „Sportowe śniadanie na trawie” organizowane przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Sportowe śniadanie na trawie – 2 lipca 2022 r.

W tym roku wydarzenie zaplanowano na sobotę, 2 lipca. Początek o godz. 11.00. W chorzowskim MORiS-ie podkreślają, że to niezwykła szansa na zwiedzenie stadionu, na którym Niebiescy zdobywali tytuły mistrza Polski. Do tego będą oczywiście atrakcje przygotowane na murawie stadionu.

- Będzie okazja do spróbowania swoich sił w sportowych grach i zabawach. Na imprezę zapraszamy wszystkich, a w sposób szczególny – całe rodziny wraz z najmłodszymi pociechami – czytamy na stronie MORiS-u.

Na zakończenie imprezy, jak co roku, przygotowano wielką bitwę na balony z wodą. - Zapewniamy, że żaden uczestnik pojedynku nie wyjdzie ze stadionu suchy, więc może przydać się ubranie na zmianę – dodają organizatorzy.

Zapisy na sportowe śniadanie przy Cichej 6 trwają na stronie internetowej chorzowskiego MORiS-u. Wpisowe to 5 zł od osoby.

AKTUALIZACJA, 2.07.2022:

Chorzowski MORiS poinformował, że w związku z niekorzystną pogodą imprezę przeniesiono na 20 sierpnia. Wszystkie zapisy pozostają aktualne.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chorzowski Rajd Rowerowy

Trzy trasy do wyboru. Chorzowski Rajd Rowerowy 2022

Chorzów Batory lodowisko

Chorzowskie lodowiska i baseny podczas ferii zimowych

Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Wielkie otwarcie Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Sportowe śniadanie na trawie

Sportowe śniadanie na trawie przy ul. Cichej 6

Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Roczek „Królestwa Żelaza”, czyli urodziny Muzeum Hutnictwa

Zoo detektywi

„ZOO-detektywi na tropie!”, czyli ferie zimowe w zoo

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!