Sport

Ruch Chorzów z optymizmem czeka na ligę!

Ruch Hutnik

W ostatnim sparingu przed startem nowego sezonu Ruch Chorzów, po dobrej grze, odniósł zasłużone zwycięstwo 3:0 nad Hutnikiem Kraków. Na Cichej z optymizmem czekają więc na ligowe rozgrywki.

Niebiescy ligowe rozgrywki rozpoczną w pierwszy weekend sierpnia. Wyjazdowy mecz z Hutnikiem Kraków, czyli beniaminkiem II ligi, był dla Ruchu Chorzów ostatnim sprawdzianem przed inauguracją sezonu

– Zagraliśmy dobry mecz, długo utrzymywaliśmy się przy piłce i przede wszystkim przed startem ligi odnotowaliśmy dobry wynik. Możemy patrzeć w przyszłość z optymizmem, aczkolwiek musimy być świadomi, że w walce o punkty gra będzie wyglądała inaczej – podkreśla Łukasz Janoszka, piłkarz Ruchu Chorzów.

Forma Niebieskich cały czas idzie do góry

Trener Niebieskich, Łukasz Bereta, podkreśla, że forma zespołu cały czas idzie do góry, a na pierwszy mecz sezonu skład będzie jeszcze mocniejszy.

- Naszym atutem będzie kolektyw i obojętnie kto na tym boisku będzie, to zostawi charakter, ambicje i będzie miał tylko i wyłącznie jeden cel w głowie – podkreśla Łukasz Bereta

W spotkaniu z Hutnikiem Kraków bramki zdobyli: Mateusz Winciersz, Łukasz Janoszka i Jakub Siwek.

źródło: Ruch Chorzów

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search