Sieć Action dotarła do Chorzowa

W Chorzowie powstanie pierwszy sklep popularnej holenderskiej sieci Action – będzie się mieścił przy ul. 3 Maja 169. Otwarcie planowane jest na czwartek, 17 września.

Action

Sieć Action obecna jest w 7 krajach Europy: Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, a także Polsce. Pod tą marką działa już ok. 1,5 tysiąca sklepów. Znajdują się m.in. w Katowicach, Bytomiu czy Gliwicach. W czwartek pierwszy Action zostanie otwarty w Chorzowie, a pierwsi klienci otrzymają gratis duże torby na zakupy.

- Znajdziesz tu ponad 6 tys. wyjątkowych i inspirujących artykułów. Od kombinezonów po zimne napoje i od maszynek do golenia po zabawki dla dzieci – wylicza holenderska sieć.

Około jedna trzecia z produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów – zapewnia sieć. Asortyment sklepów obejmuje produkty z 14 kategorii, wśród nich m.in.: dekoracje, zabawki i rozrywka, hobby, czy multimedia.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon