Samochód widmo bez kierowcy uderzył w witrynę sklepową centrum handlowego

Brak wyobraźni i pośpiech słono będą kosztowały tego kierowcę. Jego samochód wbił się w szklaną witrynę jednego ze sklepów w centrum handlowym w Chorzowie.

W miniony weekend (24-15 sierpnia 2021 roku) dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie otrzymał telefoniczną informację, że w rejonie centrum handlowego przy ulicy Strzelców Bytomskich samochód osobowy uderzył w dużą witrynę sklepową, a jego kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Na miejsce skierowano bezzwłocznie policjantów z drogówki, którzy potwierdzili, że samochód marki Skoda faktycznie rozbił dużą witrynę sklepową, ale pozostał na miejscu, a co najdziwniejsze - był zamknięty.

Po kilku minutach na miejscu pojawił się właściciel samochodu, który był na zakupach w centrum handlowym. Jak się okazało, pośpiech i roztargnienie były powodami, że właściciel pojazdu nieprawidłowo zabezpieczył swój samochód, co doprowadziło do swobodnego i niekontrolowanego przemieszczenia się pojazdu i - tym samym - uszkodzenia witryny sklepowej. Kierowca został ukarany mandatem karnym i będzie również zmuszony uregulować równowartość uszkodzonej, niemałej, szyby.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zatrzymany kierowca w Świętochłowicach

Jechał pod wpływem narkotyków przez trzy miasta

Komputer (zdjęcie ilustracyjne)

Kobieta z Chorzowa straciła 3 tysiące złotych

Urządzenie AquilaScan

Policja ma nowy bat na kierowców jeżdżących po narkotykach

Zatrzymany sprawca podpalenia śmietników w Chorzowie

Sprawca podpalenia zatrzymany przez policję

112

Byli agresywni, więc musieli opuścić mieszkania

Podejrzany o gwałt na 14-latce z Chorzowa

Podejrzany o gwałt na 14-latce z Chorzowa w areszcie!

272799584 4851315688239571 7968930310217564069 n

Niż Nadia przynosi kolejne szkody w mieście