Ruszyły zapisy na letnie Półkolonie na Skarpie

Na horyzoncie widać już wakacje, dlatego SKARPA BYTOM startuje z zapisami na kolejną letnią edycję półkolonii dla dzieci w wieku 7-13 lat. Jak co roku, oprócz codziennych zajęć na ściankach wspinaczkowych, na uczestników czeka wiele innych atrakcji, w tym m.in. zajęcia z pszczelarzem, warsztaty chemiczne czy przejażdżka na koniu.

Ruszyły zapisy na letnie Półkolonie na Skarpie

Program Półkolonii na Skarpie obejmuje 10 godzin zajęć sportowych, edukacyjnych, plastycznych i ogólnorozwojowych. Główną atrakcją są zajęcia na jednej z największych ścianek wspinaczkowych w Polsce. Na terenie obiektu dostępne są strefy wspinaczkowe przeznaczone dla dzieci w każdym wieku: Gryfne Wspinanie – 14 torów wspinaczkowych dla najmłodszych, dziecięca boulderownia oraz duże ściany wspinaczkowe dla nieco starszych uczestników.

Wspinaczka to nie wszystko

Oprócz wspinaczki pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, w harmonogramie zajęć jest mnóstwo innych niespodzianek dla uczestników. Zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe będą odbywać się w strefie zewnętrznej z torami przeszkód, OCR, strefą parkour oraz rolkowiskiem. Podczas najbliższej edycji przewidziane są zajęcia z końmi, dzięki którym uczestnicy dowiedzą się, jak konie reagują na swoje otoczenie i komunikują się z ludźmi. Dzieci będą mogły również przejechać się na koniu i nauczyć się techniki jazdy. W ramach zajęć edukacyjnych odbędą się zajęcia z pszczelarzem, który opowie jak wygląda życie pszczół i jak powstaje miód. Członkowie półkolonii wezmą również udział w doświadczeniach chemicznych, przyswajając praktyczną wiedzę, która przyda im się w codziennym życiu. Będzie też czas na zabawę, w tym m.in. dyskoteka, warsztaty modelowania balonów i robienia wielkich baniek mydlanych. Dla małych artystów SKARPA BYTOM przygotowała warsztaty plastyczne z tworzenia lampionów. Z kolei odpoczynek gwarantują zajęcia jogi.

Liczba miejsc ograniczona

Cena – 950 zł obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek) i zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-17:30. Rodzeństwa oraz uczestnicy zimowych Półkolonii na Skarpie mogą liczyć na 10-proc. rabat. Zapisy odbywają się telefonicznie od poniedziałku do piątku pod numerem: 601 141 111, a liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje dostępne są w wydarzeniu na Facebooku.

TURNUSY:
10-14 LIPCA;
17-21 LIPCA;
7-11 SIERPNIA;
14-18 SIERPNIA.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon