Ruszyły rezerwacje na 25. Przebojową Noc Sylwestrową w Teatrze Rozrywki

Jeżeli chcecie spędzić Sylwestra w chorzowskim Teatrze Rozrywki, to trzeba się pospieszyć. W poniedziałek, 11 października 2021 r., ruszyła rezerwacja biletów na 25. Przebojową Noc Sylwestrową.

fot. Teatr Rozrywki/Dawid Czyż
Teatr Rozrywki w Chorzowie

Sylwester w Teatrze Rozrywki od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Jubileuszowa 25. Przebojowa Noc Sylwestrowa miała się tam odbyć w ubiegłym roku, ale plany popsuła pandemia i wyjątkowe widowisko przeniesiono na 31 grudnia 2021 r.

Rezerwacje na 25. Przebojową Noc Sylwestrową tylko telefonicznie

W poniedziałek, 11 października 2021 r., ruszyła rezerwacja biletów na ten sylwestrowy koncert. Przyjmowane są one tylko drogą telefoniczną w Biurze Promocji i Obsługi Widza: tel. (+48) 32 346 19 31 do 33 od godz. 8.30 do 16.30. Rezerwacje na KONCERTY NA BIS przyjmowane będą od wtorku, 12 października. Z kolei sprzedaż online KONCERTÓW NA BIS rozpocznie się w środę, 13 października.

W chorzowskim Teatrze Rozrywki zapewniają, że ten sylwestrowy koncert to będzie „szalona feria dźwięków i barw” oraz „rozkołysana i rozśpiewana wspólna zabawa”. Będzie to także koncert marzeń, bo stworzony przez wierną publiczność „rozrywkowej” sceny.

Program sylwestrowego koncertu wybrała publiczność Teatru Rozrywki

W trwającym sześć tygodni plebiscycie widzowie Teatru Rozrywki spośród 240 propozycji wybrali największe przeboje grane na chorzowskiej scenie. Jego wyniki – jak informują w teatrze - ogłoszone zostaną podczas 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej.

- Jedno jest pewne: będą to największe i najpopularniejsze hity, oklaskiwane podczas naszych koncertów. Pewnie uda nam się powrócić wspomnieniami do niejednego występu, zachwycić bogatymi aranżacjami i dynamiczną choreografią. A w Nowy Rok wejdziemy niezwykłą, muzyczną niespodzianką – zapewniają w Teatrze Rozrywki.

Scenariusz i reżyseria sylwestrowego koncertu są autorstwa Anny Ratajczyk i Łukasza Skrzypeckiego. Kierownictwo muzyczne objął Leszek Sojka, a kierownictwo wokalne Ewa Zug. Za scenografię odpowiada Lidia Kanclerz, która wspólnie z Magdaleną Wiluś zaprojektowała także kostiumy. Występi zespół artystyczny Teatru Rozrywki: aktorzy, wokaliści, balet i orkiestra.

25. Przebojowa Noc Sylwestrowa
25. Przebojowa Noc Sylwestrowa

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon