Ruch jednokierunkowy na ul. Beskidzkiej w Chorzowie? Trwają konsultacje społeczne

Rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Beskidzkiej w Chorzowie. Swoje stanowisko można przekazać do 31 lipca 2023 r.

fot. Google
Chorzów Konsultacje społeczne ws organizacji ruchu na ul Beskidzkiej

Do Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie wpłynął wniosek w sprawie zmiany organizacji ruchu na ul. Beskidzkiej. W imieniu mieszkańców złożył go jeden z miejskich radnych. Jest to prośba o wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Beskidzkiej w kierunku od posesji nr 32 do posesji 38 z wyjazdem do ul. Sztygarskiej.

- W celu poznania opinii zainteresowanych mieszkańców tych posesji prosimy o przekazanie stanowiska w powyższej sprawie do Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w formie pisemnej za pomocą korespondencji tradycyjnej lub mailowej do dnia 31 lipca 2023 r. - informują w MZUiM Chorzów.

Urzędnicy podkreślają, że pod uwagę będą brane wyłącznie opinie, w których podane będzie imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Swoje zdanie na ten temat można będzie wyrazić także poprzez wypełnienie ankiety w siedzibie biblioteki przy ul. Gwareckiej 4, w dniu 19 lipca 2023 r., w godz. od 15.00 - 18.00.

AKTUALIZACJA:

Termin konsultacji społecznych wydłużono do 15 sierpnia 2023 r.

Kolejny drogowy remont w Chorzowie Będą utrudnienia

Może Cię zainteresować:

Kolejny drogowy remont w Chorzowie. Będą utrudnienia w ruchu

Autor: Redakcja

06/07/2023

Awaria kanalizacji Zamknięto ulicę w Chorzowie Batorym

Może Cię zainteresować:

Awaria kanalizacji. Zamknięto ulicę w Chorzowie Batorym

Autor: Redakcja

04/07/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon