Ruch Chorzów złożył wniosek licencyjny na grę w II lidze

Choć sprawa awansu nie jest jeszcze pewna, to Ruch Chorzów złożył już wniosek licencyjny na grę w II lidze. Tego wymaga przewidziany termin.

Ruch chorzow erka
- Zarząd Ruchu Chorzów SA informuje, że w wymaganym terminie złożył do Kierownika Działu Licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej kompletny wniosek o licencję na grę w rozgrywkach II ligi w sezonie 2021/2022 – czytamy na stronie klubu.

Po sprawdzeniu i zarejestrowaniu wniosku Kierownik Działu Licencji PZPN przekaże go do analizy i zostanie sporządzone stosowne sprawozdanie. Jeśli stwierdzone zostaną kwestie budzące wątpliwości PZPN może wystąpić do klubu o uzupełnienie wniosku, który musi wrócić do związku do 15 czerwca.

Jeżeli nie będzie żadnych zastrzeżeń odpowiedni raport trafi do Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. Powinno się to wydarzyć co najmniej 3 dni przez planowanym posiedzeniem komisji, które musi by zwołane nie później niż 25 czerwca. Komisja, na podstawie złożonego wniosku oraz raportu Kierownik Działu Licencji, podejmuje decyzje w sprawie przyznania licencji.

Teraz wystarczy tylko dokończyć walkę o awans!

fot. FB/Ruch Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon