Ruch Chorzów zarobił w aplikacji ponad 100 tys. zł!

W grudniu ubiegłego roku Ruch Chorzów uruchomił aplikację, za pomocą której kibice mogą finansowo wspierać swój klub. Dzięki ich aktywności Niebiescy zarobili już ponad 100 tys. zł!

Apka ruch

Mobilna aplikacja ma wiele tradycyjnych modułów, taki jak aktualności, galeria czy terminarz spotkań. Nowatorskie rozwiązanie to moduł finansowy, dzięki któremu kibice zostali sponsorami swojego klubu nie wydając na to ani grosza. Wystarczy, że zgłoszą w aplikacji swoją kartę płatniczą i będą nią płacić za codzienne zakupy w sklepach stacjonarnych lub przez aplikację zrobią zakupy w internecie.

- Dziękujemy wszystkim, którzy używają aplikacji i swoimi transakcjami wspierają Klub. Zachęcamy wszystkich sympatyków Ruchu do pobierania i korzystania z naszej aplikacji. Namówcie rodzinę i znajomych. Od Waszych chęci zależy, jak duże kwoty będą trafiać na konto Klubu – informuje Ruch Chorzów.

Aplikację Ruchu Chorzów pobrano już blisko 15 tys. razy

Do te pory kibice Niebieskich pobrali klubową aplikację blisko 15 tys. razy, zgłosili prawie 5 tys. kart płatniczych i zarejestrowali ponad 400 kart partnerskich. Jak podkreśla klub z Cichej to zaangażowanie przynosi wymierne korzyści finansowe.

Kibice Ruchu Chorzów wykonali 27 692 transakcji w 273 punktach partnerskich, a na zakupy wydali ponad 3 300 000 zł. Wykonali też 1 103 bezpośrednie wpłaty na cele określone w aplikacji i wysłali 240 SMS-ów premium. To łącznie przyniosło klubowi zwrot w wysokości ponad 100 000 zł.

Mobilną aplikację Ruchu Chorzów można pobrać za darmo ze sklepu Google Play lub App Store.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Planetarium Śląskie nowy projektor

Nowy projektor w Planetarium Śląskim

Nowy pingwin w śląskim zoo

W chorzowskim zoo wykluł się pierwszy pingwin!

Chorzów zoo wydra

Wydra Peri wróciła na wybieg chorzowskiego zoo

Nowa Fala/wizualizacja

Można budować nową „Falę”!

CIMovie, Chorzów

Kino na leżakach w Chorzowie. To CIMovie

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

IRRS

Powołano Instytut Rozwoju Regionalnego Silesia....