Ruch Chorzów zagrał na szóstkę!

Na zakończenie zgrupowania w Rybniku-Kamieniu Ruch Chorzów rozegrał sparing z Ruchem Zdzieszowice. W meczu pało aż sześć bramek… wszystkie dla Niebieskich.

Ruch Chorzów Ruch Zdzieszowice

Ruch Chorzów jest w trakcie przygotowań do rozgrywek w 2. lidze. Niebiescy mają już za sobą zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu i pięć sparingów. W ostatnim, w sobotę 17 lipca 2021 r., pokonali Ruch Zdzieszowice, który wygrał rozgrywki w opolskiej 4. lidze 6:0.

Ruch Chorzów - Ruch Zdzieszowice 6:0

Pierwsza bramka dla chorzowskiego Ruchu padła już w 7. minucie, kiedy do siatki trafił Daniel Szczepan. Później do celne strzały zaliczyli: Przemysław Szkatuła (15 min.), z rzutu karnego znów Daniel Szczepan (20 min.), Michał Biskup (61 min.), Tomasz Wójtowicz (78 min.) i po raz kolejny Michał Biskup, tym razem z rzutu karnego (90+1 min).

- Dobrze, że tą przewagę potrafiliśmy dzisiaj udokumentować, że strzeliliśmy te bramki, bo każde zwycięstwo jest ważne (…) Tutaj dosyć mądrze graliśmy pomimo tego, że ci najbardziej doświadczeni zawodnicy potrzebowali regeneracji. Młodzież miała okazję na dłuższe występy i cały czas udowadniają swoją przydatność – mówił po meczu trener Ruchu Chorzów, Jarosław Skrobacz (za Ruch TV).

Start rozgrywek 2. ligi już za niecałe dwa tygodnie. Pierwszy mecz Ruch Chorzów zagra u siebie z Pogonią Siedlce 30 lipca 2021 r, o godz. 19.20.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Korona Kielce Ruch Chorzów

Pierwsza porażka Ruchu Chorzów

Hejnał Kęty Ruch Chorzów

Dziewięć bramek w pierwszym sparingu Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów na zgrupowaniu w Kamieniu

Ruch Chorzów wyjechał na zgrupowanie do Kamienia

GKS Jastrzębie Ruch Chorzów

Niebiescy zremisowali w drugim sparingu

Stadion Ruchu Chorzów

Znamy dokładny termin inauguracji sezonu przy Cichej

Siemianowiski Grzyb

Legenda Niebieskich wraca na Cichą

Filip Żagiel i Seweryn Siemianowski

Trzecie wzmocnienie Niebieskich i licencja na 2. ligę