Ruch Chorzów zagrał na szóstkę!

Na zakończenie zgrupowania w Rybniku-Kamieniu Ruch Chorzów rozegrał sparing z Ruchem Zdzieszowice. W meczu pało aż sześć bramek… wszystkie dla Niebieskich.

Ruch Chorzów Ruch Zdzieszowice

Ruch Chorzów jest w trakcie przygotowań do rozgrywek w 2. lidze. Niebiescy mają już za sobą zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu i pięć sparingów. W ostatnim, w sobotę 17 lipca 2021 r., pokonali Ruch Zdzieszowice, który wygrał rozgrywki w opolskiej 4. lidze 6:0.

Ruch Chorzów - Ruch Zdzieszowice 6:0

Pierwsza bramka dla chorzowskiego Ruchu padła już w 7. minucie, kiedy do siatki trafił Daniel Szczepan. Później do celne strzały zaliczyli: Przemysław Szkatuła (15 min.), z rzutu karnego znów Daniel Szczepan (20 min.), Michał Biskup (61 min.), Tomasz Wójtowicz (78 min.) i po raz kolejny Michał Biskup, tym razem z rzutu karnego (90+1 min).

- Dobrze, że tą przewagę potrafiliśmy dzisiaj udokumentować, że strzeliliśmy te bramki, bo każde zwycięstwo jest ważne (…) Tutaj dosyć mądrze graliśmy pomimo tego, że ci najbardziej doświadczeni zawodnicy potrzebowali regeneracji. Młodzież miała okazję na dłuższe występy i cały czas udowadniają swoją przydatność – mówił po meczu trener Ruchu Chorzów, Jarosław Skrobacz (za Ruch TV).

Start rozgrywek 2. ligi już za niecałe dwa tygodnie. Pierwszy mecz Ruch Chorzów zagra u siebie z Pogonią Siedlce 30 lipca 2021 r, o godz. 19.20.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon