Ruch Chorzów wzmacnia ofensywę

Niebiescy pozyskali nowego napastnika. To Daniel Szczepan, który ostatnio grał w GKS-ie Jastrzębie. 26-latek związał się z Ruchem Chorzów dwuletnim kontraktem.

Ruch Chorzów Daniel Szczepan

Po tym gdy z Ruchu Chorzów odszedł Mariusz Idzik, najlepszy strzelec Niebieskich, klub z Cichej potrzebuje wzmocnienia w ofensywie. Ma w tym pomóc Daniel Szczepan, który podpisał z Ruchem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 r., z opcją przedłużenia.

– Pochodzę z Radlina, który jest „niebieskim miastem”. Ja również od dziecka kibicuję Ruchowi i zawsze marzyłem, by grać dla tego klubu. Dzisiaj moje marzenie się spełnia i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Mam nadzieję, że swoją grą i bramkami pomogę drużynie osiągać kolejne cele - mówi Daniel Peszek (za ruchchorzow.com.pl).

Daniel Szczepan piłkarską karierę zaczynał w Gosławie Jedłownik. Późnij grał w barwach Górnika Pszów i GKS Jastrzębie. W latach 2018-2019 był zawodnikiem Śląska Wrocław i rozegrał 15 spotkań w Ekstraklasie. Przez ostatnie półtora roku znów grał w GKS-ie Jastrzębie. W minionym sezonie na boiskach 1. ligi zanotował 22 występy i strzelił 6 bramek.

To czwarty piłkarz, który dołączył do Niebieskich przed rozpoczęciem rozgrywek w 2. lidze. Wcześniej na Cichej zameldowali się Tomasz Dyr ze Ślęzy Wrocław, Przemysław Szkatuła z Pniówka Pawłowice oraz Filip Żagiel z Polonii Bytom.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon