Ruch Chorzów straci najlepszego napastnika?

Ruch Chorzów może stracić swojego najlepszego napastnika. Jak podała łódzka Gazeta Wyborcza nowego napastnika szuka Widzew Łódź, a na liście życzeń klubu jest Mariusz Idzik.

Mariusz idzik

Mariusz Idzik jest wychowankiem Śląska Wrocław, a na Cichą trafił w lutym 2019 r. z Miedzi Legnica. W tym sezonie w trzeciej lidze zdobył już 10 goli w 11 meczach, a w poprzednim 14 w 18 spotkaniach ligowych plus 2 w Pucharze Polski. Nic więc dziwnego, że napastnikiem interesują się klubu z wyższych klas. Jak informuje łódzka Gazeta Wyborcza zdolnym strzelcem zainteresowany jest pierwszoligowy Widzew Łódź.

100 tys. zł za Mariusza Idzika?

- Idzik ma kontrakt z Ruchem, ale można go wykupić. Jak wiadomo nieoficjalnie, klub z Chorzowa chce za niego 100 tys. zł – czytamy w Gazecie Wyborczej.

W marcu tego roku Mariusz Idzik przedłużył umowę z Ruchem Chorzów do 30 czerwca 2021 r. Klub z Cichej skorzystał wtedy z klauzuli w kontrakcie napastnika. Dziś Dziennik Łódzki poinformował, że poza Widzewem piłkarzem Ruchu interesuje się także ŁKS Łódź. Tę informację zdementował jednak prezes ŁKS-u.

AKTUALIZACJA

Mariusz Idzik, za pośrednictwem strony Ruchu Chorzów na Facebooku poinformował, że zostaje na Cichej.

- Nigdzie się nie wybieram STOP zostaję w Chorzowie STOP pozdRawiam kibiców Ruchu STOP lecę na trening STOP - czytamy w "telegramie" od Mariusza Idzika.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon