Ruch Chorzów może liczyć na kibiców! Kolejne wsparcie od Wielkiego Ruchu i Blue England

Kibice Niebieskich od dawna wspierają swój ukochany klub. Tym razem Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch i fanklub Blue England sfinansowały wszystkie wyjazdy pierwszej drużyny do końca obecnego sezonu.

Ruch chorzow autokar

Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch już po raz piąty wsparło klub z Cichej. Po raz drugi wyboru celu, na który zostaną przeznaczone środki, dokonali zarejestrowani członkowie stowarzyszenia za pośrednictwem aplikacji internetowej.

30 tys. zł na wyjazdy Ruchu Chorzów

Do wybory były dwie opcje – dofinansowanie przejazdów pierwszej drużyny na mecze wyjazdowe do końca sezonu i dofinansowania specjalnej edycji urodzinowych gadżetów na 101-lecie klubu. 79% członków Wielkiego Ruchu wybrało pierwszą opcję i 20 tys. zł przeznaczone będzie na wyjazdy Niebieskich.

- Całkowity koszt przejazdów I drużyny szacowany jest na kwotę 30.000 zł i tutaj na białym koniu wjeżdża Blue England, które zdecydowało dofinansować pozostałe 10.000 zł! Jednym, wspólnym ruchem ściągamy z klubu spory wydatek, pozwalając skupić się na kolejnych zadaniach – informuje Wielki Ruch.

Do tej pory kwartalne wsparcie Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch trafiło na: doposażenie siłowni, nowy strój Adlera, malowanie krzesełek na klubowej trybunie, dofinansowanie zimowego obozu przygotowawczego pierwszej drużyny.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon