Ruch Chorzów może liczyć na kibiców! Kolejne wsparcie od Wielkiego Ruchu i Blue England

Kibice Niebieskich od dawna wspierają swój ukochany klub. Tym razem Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch i fanklub Blue England sfinansowały wszystkie wyjazdy pierwszej drużyny do końca obecnego sezonu.

Ruch chorzow autokar

Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch już po raz piąty wsparło klub z Cichej. Po raz drugi wyboru celu, na który zostaną przeznaczone środki, dokonali zarejestrowani członkowie stowarzyszenia za pośrednictwem aplikacji internetowej.

30 tys. zł na wyjazdy Ruchu Chorzów

Do wybory były dwie opcje – dofinansowanie przejazdów pierwszej drużyny na mecze wyjazdowe do końca sezonu i dofinansowania specjalnej edycji urodzinowych gadżetów na 101-lecie klubu. 79% członków Wielkiego Ruchu wybrało pierwszą opcję i 20 tys. zł przeznaczone będzie na wyjazdy Niebieskich.

- Całkowity koszt przejazdów I drużyny szacowany jest na kwotę 30.000 zł i tutaj na białym koniu wjeżdża Blue England, które zdecydowało dofinansować pozostałe 10.000 zł! Jednym, wspólnym ruchem ściągamy z klubu spory wydatek, pozwalając skupić się na kolejnych zadaniach – informuje Wielki Ruch.

Do tej pory kwartalne wsparcie Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch trafiło na: doposażenie siłowni, nowy strój Adlera, malowanie krzesełek na klubowej trybunie, dofinansowanie zimowego obozu przygotowawczego pierwszej drużyny.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ruch chorzow historia

„Historia Ruchu Chorzów” Sportową Książką Roku!

Historia ruchu chorzow nagrody

Wyróżnienia dla autorów „Historii Ruchu...

Ruch chorzow

Kolejne trzy punkty dla Niebieskich. Polonia...

Ruch filatelisci

Ruch Chorzów wyróżniony przez… filatelistów

Ruch chorzow nowy herb

Nowy herb Ruchu Chorzów i początek Nowej Ery na...

Ruch chorzow 4

Niebieska seria trwa! Ruch Chorzów wygrał...

Ruch chorzow 8

Ruch Chorzów ma problem przed startem ligi