Ruch Chorzów ma sponsora strategicznego. To Grupa Alba

Sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów została Grupa Alba – poinformował klub z Cichej. Logotyp spółki znalazł się na przodzie koszulek meczowych piłkarzy Niebieskich.

fot. Ruch Chorzów
Grupa Alba sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów

W przeddzień pierwszego meczu rundy wiosennej Ruch Chorzów przekazał dobrą wiadomość. Sponsorem strategicznym Niebieskich została Grupa Alba.

– Nasza współpraca trwa już od blisko 3 lat. Dotychczasowe zaangażowanie naszego sponsora najpierw przyczyniło się do ustabilizowania sytuacji klubu, a później do jego odbudowy, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Razem świętowaliśmy pierwszy sukces w postaci awansu Niebieskich do 2. ligi. Wierzę, że 2022 rok przyniesie nam kolejne obopólne korzyści oraz powody do dumy i radości ze sportowych sukcesów klubu – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów, cytowany przez klubową stronę.

Logotyp grupa Alba na koszulkach piłkarzy Ruchu Chorzów

Jak podał klub z Cichej logotyp spółki Alba pojawi się na przodzie koszulek meczowych piłkarzy Niebieskich. Zastąpi dotychczasowy znak marki ecoexpress24.pl, należącej do Grupy Alba. Logotyp sponsora będzie także widoczny na bandach okalających boisko, banerach reklamowych i drukach meczowych.

- Ruch przeprowadzi też proekologiczne akcje marketingowe adresowane do kibiców, promujące zdrowy i ekologiczny tryb życia wg zasady zero waste, czyli unikaj powstawania odpadów – wykorzystaj ponownie – segreguj i poddaj recyklingowi odpady, których nie udało się wykorzystać ponownie – dodają w chorzowskim klubie.

ALBA Group (Grupa ALBA) jest jednym ze światowych liderów branży gospodarki odpadami i recyklingu, ochrony środowiska oraz obrotu surowcami wtórnymi i obecna jest na polskim rynku od 1995 roku.

Ruch Chorzów podejmie rezerwy Lecha Poznań

W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej Ruch Chorzów podejmie na Cichej rezerwy Lecha Poznań. Mecz odbędzie się w niedzielę, 27 lutego 2022 r., o godz. 17.15. Trener Niebieskich, Jarosław Skrobacz, podkreśla, że drużyna Ruchu jest silniejsza niż jesienią.

- Zrobimy wszystko, by grać o te zwycięstwa w każdym meczu i być jak najwyżej w tabeli. (…) Rywalizacja jest na tyle duża, że powinniśmy uniknąć nawarstwienia zmęczenia, jak to było w końcówce jesieni i tę rundę możemy lepiej sobie rozegrać. Czekamy, jak wszyscy, z niecierpliwością na inaugurację i liczymy na wsparcie kibiców. Musimy też sami sobie pomóc na boisku i na to liczę najbardziej – mówił Jarosław Skrobacz, cytowany przez klubową stronę.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon