Ruch Chorzów – LKS Goczałkowice-Zdrój. Zaszczepieni wejdą na mecz poza limitem

W sobotę, 12 czerwca 2021 r., Ruch Chorzów podejmie u siebie LKS Goczałkowice-Zdrój. Będzie to ostatni mecz na Cichej w tym sezonie i będzie go mogło obejrzeć ponad 4300 kibiców. Osoby zaszczepione przeciw COVID-19 wejdą bowiem na stadion poza limitem!

Ruch chorzow kibice

Ruch Chorzów zapewnił sobie awans już tydzień temu i w sobotę, 12 czerwca, rozegra ostatni domowy mecz w 3. lidze. Niebiescy podejmą u siebie LKS Goczałkowice-Zdrój. Sprzedaż biletów na to spotkanie ruszyła w środę, 9 czerwca, i będzie je mogło obejrzeć dwa razy więcej kibiców niż ostatnie mecze na Cichej. Klub ma zgodę na połowę pojemności stadionu, czyli na 4348 miejsc.

- Sprzedaż biletów będzie prowadzona dwutorowo – część wejściówek będzie tradycyjnie dystrybuowana przez Internet, z kolei stacjonarnie będzie prowadzona sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19. To efekt nowego rządowego rozporządzenia, zgodnie z którym nadal można udostępniać publiczności tylko 25% miejsc na stadionie, jednak do tego limitu nie zalicza się osób zaszczepionych – informuje Ruch Chorzów.

Sprzedaż biletów dla zaszczepionych tylko w Strefie Kibica na Cichej

Stacjonarna sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie w Strefie Kibica na Cichej. Przy zakupie biletu należy podać swój nr PESEL oraz przedstawić dokument potwierdzający zaszczepienie przeciw COVID-19 – zaświadczenie z Internetowego Konta Pacjenta lub jego wersję mobilną w aplikacji.

- Za osobę zaszczepioną uznaje się taką, która była szczepiona dwiema dawki szczepionki lub przyjęła jedną dawkę szczepionki J&J. Wymagane będzie także podpisanie oświadczenia o zaszczepieniu – dodaje klub.

Ruch Chorzów apeluje do zaszczepionych karnetowiczów

Ruch Chorzów apeluje także od zaszczepionych karnetowiczów, aby zgłaszali ten fakt wysyłając na adres marketing@ruchchorzow.com.pl dokument potwierdzający szczepienie.

- Zgłoszenia pozwolą nam przeznaczyć do wolnej sprzedaży większą pulę biletów, a tym samym zwiększyć frekwencję podczas sobotniego meczu – podkreślają na Cichej.

Klub prosi także karnetowiczów, którzy w sobotę nie mogą być na meczu, by zwolnili swoje miejsce. Zgłoszenia nieobecności można kierować na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl podając imię, nazwisko i PESEL lub numer karty kibica. To także pozwoli zwiększyć frekwencję na Cichej, a karnetowicze, którzy zwolnią swoje miejsca, otrzymają darmowy dostęp do transmisji z meczu. Miejsca na stadionie można zwalniać do piątku, 11 czerwca, do godz. 20:00.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ruch chorzow awans

Ruch Chorzów awansował do 2. ligi!

Wizualizacja nowego stadionu Ruchu Chorzów

„Czarna manifestacja” kibiców Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów. Festyn na Cichej

Pożegnanie 3. ligi. Festyn na Cichej

Ruch chorzow lks

Porażka na pożegnanie 3. ligi przy Cichej

Ruch chorzow zespol

Ruch Chorzów będzie świętować awans już 2 czerwca 2021 r.?

Ruch chorzow 1

Jedenaste zwycięstwo z rzędu. Ruch Chorzów...

Ruch chorzow 13

Szalona końcówka meczu. Ruch Chorzów pokonał...