Ruch Chorzów – LKS Goczałkowice-Zdrój. Zaszczepieni wejdą na mecz poza limitem

W sobotę, 12 czerwca 2021 r., Ruch Chorzów podejmie u siebie LKS Goczałkowice-Zdrój. Będzie to ostatni mecz na Cichej w tym sezonie i będzie go mogło obejrzeć ponad 4300 kibiców. Osoby zaszczepione przeciw COVID-19 wejdą bowiem na stadion poza limitem!

Ruch chorzow kibice

Ruch Chorzów zapewnił sobie awans już tydzień temu i w sobotę, 12 czerwca, rozegra ostatni domowy mecz w 3. lidze. Niebiescy podejmą u siebie LKS Goczałkowice-Zdrój. Sprzedaż biletów na to spotkanie ruszyła w środę, 9 czerwca, i będzie je mogło obejrzeć dwa razy więcej kibiców niż ostatnie mecze na Cichej. Klub ma zgodę na połowę pojemności stadionu, czyli na 4348 miejsc.

- Sprzedaż biletów będzie prowadzona dwutorowo – część wejściówek będzie tradycyjnie dystrybuowana przez Internet, z kolei stacjonarnie będzie prowadzona sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19. To efekt nowego rządowego rozporządzenia, zgodnie z którym nadal można udostępniać publiczności tylko 25% miejsc na stadionie, jednak do tego limitu nie zalicza się osób zaszczepionych – informuje Ruch Chorzów.

Sprzedaż biletów dla zaszczepionych tylko w Strefie Kibica na Cichej

Stacjonarna sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie w Strefie Kibica na Cichej. Przy zakupie biletu należy podać swój nr PESEL oraz przedstawić dokument potwierdzający zaszczepienie przeciw COVID-19 – zaświadczenie z Internetowego Konta Pacjenta lub jego wersję mobilną w aplikacji.

- Za osobę zaszczepioną uznaje się taką, która była szczepiona dwiema dawki szczepionki lub przyjęła jedną dawkę szczepionki J&J. Wymagane będzie także podpisanie oświadczenia o zaszczepieniu – dodaje klub.

Ruch Chorzów apeluje do zaszczepionych karnetowiczów

Ruch Chorzów apeluje także od zaszczepionych karnetowiczów, aby zgłaszali ten fakt wysyłając na adres marketing@ruchchorzow.com.pl dokument potwierdzający szczepienie.

- Zgłoszenia pozwolą nam przeznaczyć do wolnej sprzedaży większą pulę biletów, a tym samym zwiększyć frekwencję podczas sobotniego meczu – podkreślają na Cichej.

Klub prosi także karnetowiczów, którzy w sobotę nie mogą być na meczu, by zwolnili swoje miejsce. Zgłoszenia nieobecności można kierować na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl podając imię, nazwisko i PESEL lub numer karty kibica. To także pozwoli zwiększyć frekwencję na Cichej, a karnetowicze, którzy zwolnią swoje miejsca, otrzymają darmowy dostęp do transmisji z meczu. Miejsca na stadionie można zwalniać do piątku, 11 czerwca, do godz. 20:00.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon