Ruch Chorzów gotowy na walkę o awans! Wyjątkowa prezentacja drużyny [WIDEO]

Choć Ruch Chorzów gra teraz dopiero w III lidze, to przygotował prezentację drużyny co najmniej na poziomie Ekstraklasy. Niebiescy są gotowi na walkę o awans!

Ruch chorzow prezentacja

Po jesiennej rundzie Ruch Chorzów jest liderem w swojej grupie i najbliższy awansu do II ligi. Tuż za Niebieskimi jest Polonia Bytom, z dwoma punktami straty i Ślęza Wrocław, której do lidera brakuje sześciu punktów. Wszystkie trzy drużyny chcą w przyszłym sezonie występować na wyższym poziomie rozgrywek, ale awansować może tylko jedna.

Mistrz strategii, chorzowski Bonaparte!

W sobotę, 6 marca, Ruch Chorzów rozpoczyna kolejny etap walki o II ligę. Chorzowianie podejmą u siebie Polonię-Stal Świdnica. Zwykle przed startem wiosennej rundy klub prezentował kibicom drużynę w hali MORiS-u przy ul. Dąbrowskiego. W tym roku, w związku z pandemią, było to niemożliwe, ale Niebiescy nie zawiedli swoich fanów i wraz z Sektorową Sektą przygotowali wyjątkową, muzyczną prezentację.

- Do przodu taktycznie, ale i z fartem – mistrz strategii, chorzowski Bonaparte! To człowiek złoto, nasz admirał Yamamoto. Torpeda, rakieta. Kto? Trener Bereta! - rymuje Sektorowa Sekta.

W tym samym stylu przedstawiono cały sztab oraz drużynę Ruch Chorzów, a na koniec swój wokalny talent pokazał... kapitan Niebieskich, Tomasz Foszmańczyk.

https://www.youtube.com/watch?v=XmK-CbRbpI8

Najlepszy strzelec Ruchu chwilowo wyłączony, ale jest nowy nabytek

Niebiescy są gotowi do walki o awans, ale trener Bereta ma problem. Co najmniej na miesiąc wyłączony z gry jest Mariusz Idzik, najlepszy strzelec Niebieskich. Kibice liczą więc na Michała Biskupa. To nowy nabytek chorzowskiego klubu, który… przez kilka lata w ogóle nie grał w piłkę. 23-latek w przeszłości robił duże postępy w barwach GKS-u Tychy, ale później zniknął i dopiero teraz postanowił wrócić do gry i już w zimowych sparingach strzelał gole dla Niebieskich.

Kadra Ruchu Chorzów na rundę wiosenną

Bramkarze:

Jakub Bielecki, Jakub Grzywaczewski, Tomasz Nowak

Obrońcy:

Kacper Będzieszak, Konrad Kasolik, Kacper Kawula, Marcin Kowalski, Anatolij Kozłenko, Bartłomiej Kulejewski, Piotr Kwaśniewski, Mateusz Lechowicz, Jakub Słota

Pomocnicy:

Tomasz Foszmańczyk, Łukasz Janoszka, Tomasz Mamis, Michał Mokrzycki, Tomasz Neugebauer, Jakub Nowak, Daniel Paszek, Jakub Rudek, Patryk Sikora, Jakub Siwek, Mateusz Wojtek, Tomasz Wójtowicz, Piotr Wyroba

Napastnicy:

Michał Biskup, Mariusz Idzik, Kamil Swikszcz

fot. Ruch Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon