Ruch Chorzów gotowy na walkę o awans! Wyjątkowa prezentacja drużyny [WIDEO]

Choć Ruch Chorzów gra teraz dopiero w III lidze, to przygotował prezentację drużyny co najmniej na poziomie Ekstraklasy. Niebiescy są gotowi na walkę o awans!

Ruch chorzow prezentacja

Po jesiennej rundzie Ruch Chorzów jest liderem w swojej grupie i najbliższy awansu do II ligi. Tuż za Niebieskimi jest Polonia Bytom, z dwoma punktami straty i Ślęza Wrocław, której do lidera brakuje sześciu punktów. Wszystkie trzy drużyny chcą w przyszłym sezonie występować na wyższym poziomie rozgrywek, ale awansować może tylko jedna.

Mistrz strategii, chorzowski Bonaparte!

W sobotę, 6 marca, Ruch Chorzów rozpoczyna kolejny etap walki o II ligę. Chorzowianie podejmą u siebie Polonię-Stal Świdnica. Zwykle przed startem wiosennej rundy klub prezentował kibicom drużynę w hali MORiS-u przy ul. Dąbrowskiego. W tym roku, w związku z pandemią, było to niemożliwe, ale Niebiescy nie zawiedli swoich fanów i wraz z Sektorową Sektą przygotowali wyjątkową, muzyczną prezentację.

- Do przodu taktycznie, ale i z fartem – mistrz strategii, chorzowski Bonaparte! To człowiek złoto, nasz admirał Yamamoto. Torpeda, rakieta. Kto? Trener Bereta! - rymuje Sektorowa Sekta.

W tym samym stylu przedstawiono cały sztab oraz drużynę Ruch Chorzów, a na koniec swój wokalny talent pokazał... kapitan Niebieskich, Tomasz Foszmańczyk.

https://www.youtube.com/watch?v=XmK-CbRbpI8

Najlepszy strzelec Ruchu chwilowo wyłączony, ale jest nowy nabytek

Niebiescy są gotowi do walki o awans, ale trener Bereta ma problem. Co najmniej na miesiąc wyłączony z gry jest Mariusz Idzik, najlepszy strzelec Niebieskich. Kibice liczą więc na Michała Biskupa. To nowy nabytek chorzowskiego klubu, który… przez kilka lata w ogóle nie grał w piłkę. 23-latek w przeszłości robił duże postępy w barwach GKS-u Tychy, ale później zniknął i dopiero teraz postanowił wrócić do gry i już w zimowych sparingach strzelał gole dla Niebieskich.

Kadra Ruchu Chorzów na rundę wiosenną

Bramkarze:

Jakub Bielecki, Jakub Grzywaczewski, Tomasz Nowak

Obrońcy:

Kacper Będzieszak, Konrad Kasolik, Kacper Kawula, Marcin Kowalski, Anatolij Kozłenko, Bartłomiej Kulejewski, Piotr Kwaśniewski, Mateusz Lechowicz, Jakub Słota

Pomocnicy:

Tomasz Foszmańczyk, Łukasz Janoszka, Tomasz Mamis, Michał Mokrzycki, Tomasz Neugebauer, Jakub Nowak, Daniel Paszek, Jakub Rudek, Patryk Sikora, Jakub Siwek, Mateusz Wojtek, Tomasz Wójtowicz, Piotr Wyroba

Napastnicy:

Michał Biskup, Mariusz Idzik, Kamil Swikszcz

fot. Ruch Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ruch chorzow 8

Ruch Chorzów ma problem przed startem ligi

Ruch chorzow 5

Cztery bramki i czwarte zwycięstwo Ruchu Chorzów!

Ruch chorzow 6

Ruch Chorzów ucieka rywalom!

Ruch chorzow 10

Niespodziewany sparing i… niespodziewana...

Mariusz idzik

Najlepszy snajper Ruchu Chorzów wraca do gry?

Ruch chorzow sparing

Odwołany sparing Ruchu Chorzów

Kpr ruch chorzow

Zmiany w KPR Ruch Chorzów. Kto pokieruje zespołem?