Rezydencja VIRIDI – zamieszkaj w sercu Gliwic

Viridi

Dynamiczny rozwój Gliwic przyciąga nie tylko inwestorów, pracodawców, ale również was - przyszłych mieszkańców. Od tygodni rozglądacie się za nowym lokum, czas nagli. Dojazdy do pracy są wykańczające, a obecne mieszkanie jest za ciasne dla waszej rodziny, która wkrótce się powiększy. Zatem poznajcie Rezydencje VIRIDI, zlokalizowaną w sercu Gliwic, czyli w ścisłym centrum.

Wszędzie blisko

Rezydencja VIRIDI to niezwykła nieruchomość, która została oddana do użytku w marcu 2020 roku i funkcjonuje po dziś dzień. Co oferuje? Przestrzeń biurową, a przede wszystkim mieszkania, będące idealnym rozwiązaniem dla młodych par, a także rodzin z dziećmi. Dlaczego? Rezydencja VIRIDI mieści się przy ulicy Jasnogórskiej 3, a więc w ścisłym centrum Gliwic. Oczywiście to nie koniec dobrych wiadomości. W sąsiedztwie Rezydencji VIRIDI znajdują się:

 • Rynek,
 • Urząd Pocztowy,
 • Sąd Rejonowy,
 • Przedszkola,
 • Szkoły,
 • Apteki,
 • Sklepy handlowo-usługowe.

i wiele więcej. Dogodna lokalizacja sprawia, że mieszkaniec ma wszystko pod ręką. Co zrobić, gdy nie pracuje się w Gliwicach? Okazuje się, że z Rezydencji VIRIDI traficie w kilka minut do ważnych węzłów komunikacyjnych jak:

 • DTŚ (5 min),
 • A1-A4 (ok. 15 min).

Jeżeli jesteście zwolennikami komunikacji miejskiej, to nie problem. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się również przystanki autobusowe. Lokalizacja jest ważna, ale jak wyglądają mieszkania? Sprawdźcie.

Gdzie historia spotyka się z nowoczesnością

Rezydencję VIRIDI składa się z dwóch części - historycznej, gliwickiej willi, która została odnowiona, a następnie połączona przeszklonym lobby z budynkiem mieszkalnym. Finalny wygląd robi piorunujące wrażenie. Nic więc dziwnego, że inwestycja była nominowana przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami do Inwestycji Roku 2019.

Dla firm i rodzin

Można? Można! Firmy, które zdecydują się prowadzić swoja działalność w Rezydencji VIRIDI z pewnością docenią:

 • Lokalizacje,
 • Piękny widok,
 • Funkcjonalność pomieszczeń,

czyli wszystko to, co składa się na idealne miejsce pracy. Warto zaznaczyć, że przestrzeń biurowa w żaden sposób nie narusza ciszy i spokoju lokatorów.

Budynek mieszkalny Rezydencji VIRIDI tworzy 68 mieszkań, rozmieszczonych na 5 kondygnacjach. Ile z nich jeszcze jest na sprzedaż? Tylko 15 lokali o łącznej powierzchni 67-95 m2. Taki metraż stwarza doskonałe warunki do aranżacji. Każde z mieszkań posiada własny balkon lub taras, a także ogród. No, właśnie, zieleń!

Mimo, że inwestycja znajduje się w ścisłym centrum Gliwic, to nie brakuje tu miejsc do kontemplacji z naturą. Dobrym przykładem jest Park Mickiewicza czy Skwer Bottrop z Placem Zabaw Dla Dzieci. Zainteresowani? Zatem więcej informacji na temat dostępnych mieszkań i ich cen znajdzie TUTAJ.

Nie czekaj i zamieszkaj w Rezydencji VIRIDI!

Rezydencja VIRIDI – biuro sprzedaży
ul. Lutycka 6
44-100 Gliwice
Tel. +48 511 161 900
e-mail: biuro@rezydencjaviridi.pl  ||  WWW
Pon. – Pt. : 8:00 – 16:00

Viridi

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Osiedle Kościuszki JWC 1 zdjęcie główne

Osiedle Kościuszki - wysoki standard przy Parku Śląskim

Słoneczna 5

Katowice: "Na Koszutce" - powstaje Nowoczesne Osiedle

Saturn Fitness

Sauna – najlepsze wsparcie dla odporności

Drzwi klucze

Nabór wniosków w programie „Mieszkanie dla Młodych Rodzin”

Budowa McDonald'sa, Chorzów

Nowy McDonald's przy ulicy Nomiarki prawie gotowy

Wizualizacja nowego stadionu Ruchu Chorzów

Chorzów chce blisko 200 mln zł na nowy stadion Ruchu

Prologis park chorzow

Honeywell, amerykański gigant technologiczny, otwiera...