Restauracja Arkadiusza Milika zaprasza na niezwykłą kolację

Food&Ball to restauracja Arkadiusza Milika, położona w sercu Górnego Śląska. Z czego słynie? Wybornych dań, doprowadzających kubki smakowe do czerwoności, a także doskonale skomponowanych koktajli. Aktualnie katowicki lokal przygotowuje się do kolacji degustacyjnej „Coś się kończy, coś zaczyna”, zaplanowanej na 25 marca 2022 roku. Szczegóły poniżej.

Otwórz się na nowe smaki

Miłośnicy dobrego jedzenia, chętnie otwierający się na nowe smaki mają powody do radości. „Coś się kończy, coś zaczyna” to kolacja degustacyjna w katowickiej restauracji Food&Ball, która odbędzie się w ostatni piątek marca. Takiego wydarzenia najzwyczajniej w świecie nie można przegapić. Zespół dobrze przemyślał menu. Pięć dań poprowadzi uczestników kolacji przez symfonię smaków i zapachów, pobudzających zmysły i oczywiście kubki smakowe.

Kulinarnemu wydarzeniu wtórować będzie muzyka na żywo, a także niezwykła atmosfera. Skoro o niej mowa, nie zabraknie wzruszeń. „Coś się kończy, coś zaczyna” to także symboliczne przekazanie „fartucha” przez obecnego Szefa Kuchni – Szymona Łukasika nowej Szefowej – Agacie Wypiór. Rezerwacje na to kulinarne wydarzenia można składać telefonicznie pod numerem – 575 998 765.

Nietypowa lokalizacja

Tak, to prawda. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Food&Ball mieści się na najwyższym piętrze CH Libero w Katowicach z którego rozpościera się cudowna panorama miasta. Wnętrze restauracji inspiruje. Nie brakuje w nim designerskich rozwiązań, a przede wszystkim sportowych akcentów. Przecież to restauracja słynnego napastnika – Arkadiusza Milika. Niemniej, nie można szufladkować lokalu jako miejsca spotkań w męskim gronie, w którym tylko ogląda się mecze. W restauracji odnajdą się zarówno miłośnicy sportu, płeć piękna, jak i całe rodziny. Spora powierzchnia lokalu całkowicie na to pozwala, gwarantując klientom komfort i prywatność.

Burger, a może risotto z grillowanym bakłażanem?

Risotto z grillowanym bakłażanem to uczta dla podniebienia, ale wybór potrawy to jednak indywidualna decyzja. Zespół Food&Ball dobrze to przemyślał. Stworzył sezonowe menu, oparte na regionalnych produktach, w którym mięsożercy, wegetarianie, a także dzieci znajdą coś dla siebie.

Na uwagę zasługują również koktajle. Ich nazwy i wygląd nawiązują do sportowych przyśpiewek, jak na przykład „Koko Koko Euro Spoko” czy „I’m Forever Blowing Bubbles” – pieśń West Ham United. O czym jeszcze warto wiedzieć? Food&Ball ma w swojej ofercie dwudaniowe lunche w bardzo przystępnej cenie (28 zł). Można je zjeść na miejscu bądź zdecydować się na dowóz.

Sportowe wydarzenia i muzyka na żywo

Food&Ball to miejsce, w którym można dobrze zjeść, a także śledzić emocjonalne, sportowe wydarzenia jak Liga Mistrzów czy Grand Prix Formuły 1. Warunki lokalu z pewnością temu sprzyjają. Kreatywny team restauracji poszedł o krok dalej i w każdy, ostatni piątek miesiąca organizuje wieczory z muzyką na żywo. Cykl ruszył w lutym. Goście restauracji mogli posłuchać zespołu For Your Soul. Kolejne odsłony już niebawem.

Otwórz się na nowe smaki. Odwiedź restaurację Food&Ball

Food&Ball zaprasza!
GH Libero
ul. Kościuszki 229
40-600 Katowice
e-mail: restauracjalibero@foodandball.pl
Tel.: 575 998 765
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon