Reprezentacja Polski nie zagra w Chorzowie. Mecz z Ukrainą zostanie odwołany

PZPN lada moment ma ogłosić informację o odwołaniu zgrupowania reprezentacji Polski. To z kolei oznacza, że nie dojdzie do skutku mecz z Ukrainą na Stadionie Śląskim.

55637041 2577887808908065 1389962609393926144 n

Światowy sport został sparaliżowany przez pandemię koronawirusa i wyjątkiem nie jest piłka nożna. Zawieszono większość rozgrywek ligowych, europejskie puchary, a coraz częściej krążą plotki, że Euro 2020 zostanie przełożone na następny rok. Paraliż dotknie także marcowe zgrupowania reprezentacji.

PZPN jeszcze tego oficjalnie nie ogłosił, ale niebawem ma się pojawić komunikat o odwołaniu zgrupowania kadry Jerzego Brzęczka. To z kolei oznacza, że nie dojdą do skutku marcowe mecze towarzyskie.

Biało-Czerwoni 27 marca mieli zagrać Finlandią we Wrocławiu, a cztery dni później czekał ich mecz z Ukrainą w Chorzowie. Zarządcy Stadionu Śląskiego jeszcze czekają na oficjalną decyzję, ale już nawet nie łudzą się, że reprezentacja Polski zagra w "Kotle Czarownic".

Już kilka dni temu zapadła decyzja, że na chorzowski stadion nie zostaną wpuszczeni kibice. Na razie nie wiadomo, czy starcie z Ukrainą odbędzie się w innym terminie. Decyzje pewnie zapadną już po wygraniu walki z koronawirusem.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nie żyje Tadeusz Ślusarek

Nie żyje Tadeusz Ślusarek, były dyrektor Stadionu Śląskiego

Wigry Suwałki Ruch Chorzów

Suwałki zdobyte! Niebiescy wrócili z trzema punktami

Ruch Chorzów Sektor Rodzinny

Ruch Chorzów rozpoczął sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

Ruch Chorzów

Nie będzie pieniędzy dla Ruchu Chorzów

Anita Włodarczyk Stadion Śląski

Złote medale Anity Włodarczyk na Stadionie Śląskim

Filip Nawrocki i Seweryn Siemianowski

Ruch Chorzów wzmacnia defensywę

Chorzow rower

Chorzów walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021