Reprezentacja Polski zagra na Stadionie Śląskim. Emocje już jesienią!

Polski Związek Piłki Nożnej podał lokalizację wszystkich jesiennych meczów reprezentacji Polski. Stadion Śląski w listopadzie dwa razy ugości kadrę Jerzego Brzęczka.

103968888 3523237057706464 8022410510464151123 o

Pandemia koronawirusa wywróciła do góry nogami plany piłkarskiej reprezentacji Polski. Wiosną Biało-Czerwoni mieli grać mecze towarzyskie, by latem pojechać w optymalnej formie na Euro 2020. Ostatecznie żaden mecz się nie odbył, a mistrzostwa Europy zostały przełożone na kolejny rok.

Wiadomo jednak, że jesienią drużyny narodowe mają wrócić do gry. Polscy piłkarze będą mieli sporo pracy. Z jednej strony czeka ich rywalizacja w Lidze Narodów, a z drugiej będą grać mecze towarzyskie.

PZPN podał oficjalny terminarz spotkań w roli gospodarza. Gdzie będzie grać kadra Jerzego Brzęczka? W październiku dwa razy wystąpi w Gdańsku, a raz we Wrocławiu. Śląscy kibice z kolei mogą odliczać dni do listopada. Wtedy Robert Lewandowski i spółka przyjadą na Stadion Śląski w Chorzowie.

11 listopada zagramy towarzysko z Ukrainą. Tydzień później nasi piłkarze zmierzą się z Holandią. To będzie ostatni mecz w Lidze Narodów, który może decydować o awansie do turnieju finałowego. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 20.45.

Nadal nie wiadomo, czy mecze odbędą się z kibicami na trybunach. Wszystko tak naprawdę wyjaśni się jesienią i będzie zależeć od sytuacji epidemicznej w kraju.

fot. Facebook/Stadion Śląski

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ruch Chorzów

"Stadion w Chorzowie powinien powstać, ale..."

Chorzów stadion Cicha 6

Cicha gotowa na ligowe rozgrywki

Ruch Chorzów Znicz Pruszków

Ruch Chorzów nie chce awansować? Jest odpowiedź z klubu

Vanja Markovic

Serbski pomocnik w Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów awans

Plebiscyt „eRki 2021”. Wyniki głosowania

Ping pong

Wkrótce mistrzostwa Chorzowa w tenisie stołowym

Ruch Chorzów prezentacja drużyny

Prezentacja Ruchu Chorzów w… Świętochłowicach!