Przebojowa Noc Sylwestrowa w Teatrze Rozrywki dopiero w przyszłym roku!

W tym roku w chorzowskim Teatrze Rozrywki miała się odbyć jubileuszowa 25. Przebojowa Noc Sylwestrowa. Plany zepsuła jednak pandemia i koncert przełożono na przyszły rok.

Teatr rozrywki

Zespół Teatru Rozrywki przygotowania do jubileuszowego koncertu sylwestrowego rozpoczął już w czerwcu. Jego program wybrała w internetowym głosowaniu wybrała teatralna publiczność. Kilkadziesiąt utworów miało zyskać nowe i zaskakujące wersje. Widzowie Teatru Rozrywki wybrali m.in. utwory Abby, Franka Sinatry, Eltona Johna, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego czy zespołu Queen.

- Jednak sytuacja z ostatnich tygodni, ograniczenia i przede wszystkim troska o wspólne bezpieczeństwo zmusiły nas do zawieszenia przygotowań do koncertu sylwestrowego w formule, na jaką Państwo i ten jubileusz zasługujecie – poinformował Teatr Rozrywki.

Jubileuszowa 25. Przebojowa Noc Sylwestrowa został więc przełożona na przyszły rok. Jak podkreśla Teatr Rozrywki w swoim komunikacie była to bardzo trudna, ale konieczna decyzja. Na kilkugodzinny koncert składają się miesiące prób i praca niemal całego zespołu teatru, a w aktualnej sytuacji organizacja tak ważnego i dużego przedsięwzięcia jest niemożliwa.

Hity Musicali zamiast Przebojowej Nocy

Teatr Rozrywki nie rezygnuje jednak z Sylwestra z widzami. Zamiast Przebojowej Nocy Sylwestrowej zaprasza na koncert Hity Musicali, który zaprezentowano już w listopadzie ubiegłego roku, w trakcie gali na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

- Wierzymy, że koncert z najpiękniejszymi piosenkami musicalowymi w wykonaniu artystów naszego teatru z udziałem gościa specjalnego pozwoli rozpocząć 2021 rok z najpiękniejszym rozrywkowym uśmiechem – informuje chorzowska Rozrywka.

W programie tego koncertu są najpiękniejsze piosenki z takich przedstawień, jak: Evita, Upiór w Operze, Koty, Cabaret, Skrzypek na dachu, Nędznicy, Miss Saigon, Mamma Mia, Grease, Deszczowa piosenka czy Dzwonnik z Notre Dame.

fot. Teatr Rozrywki/Dawid Czyż

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon