ProfiLingua to więcej niż szkoła językowa. Odkryj miejsce, które zapewni dobrą przyszłość Twojemu dziecku

Niewiele jest takich miejsc, poza szkołą, które wspierają rodziców w edukacyjnych wyzwaniach od najwcześniejszych lat życia dziecka, aż do jego dorosłości. Jedną z takich przestrzeni rozwoju jest ProfiLingua.

W ProfiLingua poprzez zajęcia rozwojowe, maluchy przygotowują się do wyzwań współczesnego świata. Metody pamięciowe stosowane w systemie edukacyjnym są zastępowane rozwiązaniami przyszłości, opartymi o rozwój analitycznego myślenia, naukę uważności i efektywnej pracy w grupie. Zajęcia takie jak Przedszkolaki Bystrzaki oraz Bystrzakowa Akademia Naukowa, wykorzystują zabawę, by przygotować dzieci do dalszych edukacyjnych wyzwań.

ProfiLingua

Zabawa elementem skutecznej nauki języków

Zabawa stanowi również niezbędny element skutecznej nauki języków, dlatego ProfiLingua korzysta z autorskiej metody nauczania dzieci SMILE oraz unikalnej metody Disney English, stworzonej przez Walt Disney Company.

Podczas zajęć ukochani bohaterowie Disney’a zabierają dzieci w świat angażujących zabaw, sprawiając, że w naturalny sposób przyswajają one język. Innowacyjne zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem specjalnego oprogramowania do tablic interaktywnych oraz materiałów, które angażują maluchy do aktywnego udziału w zajęciach – od pierwszej do ostatniej minuty.

ProfiLingua

Kursy dla uczniów i dla dorosłych

ProfiLingua rozwija się wraz z dziećmi: oprócz innowacyjnych zajęć ogólnorozwojowych oraz językowych, szkoła oferuje kursy przygotowujące do najważniejszych egzaminów:

  • ósmoklasisty,
  • maturalnego.

Kursy powstały w oparciu o wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i przygotowują do egzaminów z trzech głównych przedmiotów:

  • języka polskiego,
  • matematyki,
  • języka angielskiego

ProfiLingua to miejsce, do którego uczniowie mogą wracać po zakończeniu szkoły. Dzięki szerokiej ofercie kursów językowych dla dorosłych mogą realizować indywidualne cele. Lekcje biznesowe, konwersacje i przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów to tylko fragment szerokiej oferty.

Jeśli szukasz miejsca, które zadba o rozwój dziecka lub nie masz pewności, czy szkolne nauczanie wystarczy, by zapewnić maluchowi dobry start w przyszłość, warto wziąć pod uwagę szeroką i dostosowaną do różnych potrzeb edukacyjnych ofertę zajęć ProfiLingua. Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty znajdziesz na stronie www.profi-lingua.pl oraz na fanpage’u szkoły.

ProfiLingua

Szkoła Językowa ProfiLingua

ul. Młyńska 23
40-098 Katowice
Tel.: 603 089 255
E-mail: kontakt@profilingua.pl
WWW | FACEBOOK

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bel Mare i Aqua Resort 4

Bel Mare i AQUA Resort zapraszają do siebie!

Twierdza Srebrna Góra

Twierdza Srebrna Góra. Największa twierdza górska w Europie

Ule dach wizualizacja

Pasieki z recyklingu elektrycznych śmieci?

T LOVE Koncert

Koncert "KING!" zespołu T.LOVE z gościem Tomaszem Organkiem!

Gorący Potok

Relaks w górach? Odwiedź termy Gorący Potok

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Przechowywanienabalkonie3

Krzesła na taras i balkon - jakie tworzywo wybrać?