Premier Morawiecki: Dorota Tobiszowska jest mi bardzo potrzebna w Sejmie

Premier Mateusz Morawiecki jednoznacznie ocenił pracę Senator Doroty Tobiszowskiej i uznał, że jest mu potrzebna w kolejnej kadencji w Sejmie.

Tobiszowska2
- Dorota Tobiszowska jest bardzo pracowita - bardzo wiele zrobiła w Senacie, a teraz kandyduje do Sejmu, bo jest mi tam bardzo potrzebna. Będzie dla mnie i całego naszego zespołu ogromnym wsparciem - przekonuje Premier RP.

Jak przyznał Mateusz Morawiecki jest pod wielkim wrażeniem tego co robi i jak działa Dorota Tobiszowska.

- Jest niezwykle sprawna, energiczna i rozumiejąca tematy całego Śląska. Jestem pod wrażeniem jej pracowitości, tego jak zna każdy zakątek śląskiej ziemi. I tego jak ona przepięknie kocha Śląsk. Zachęcam serdecznie do głosowania na Dorotę Tobiszowską - nr 4 na naszej liście - mówi Mateusz Morawiecki.

Praca Doroty Tobiszowskiej na rzecz śląskich miast została także dostrzeżona także przez prezydentów miasta, z którymi stale współpracuje.

- Uważam, że nie powinniśmy się skupiać na sporach politycznych, ale na pracy na rzecz naszego miasta, naszego regionu. Każda złotówka wydana na inwestycje na Śląsku jest bezcenna. Staram się aktywnie uczestniczyć w procesie pozyskiwania środków finansowych i rozwiązywania problemów miast naszego regionu - tłumaczy Dorota Tobiszowska.

Dorota Tobiszowska stale, przez całą kadencję jest obecna w życiu śląskich miasta. Niejednokrotnie mogliście Państwo ją spotkać podczas miejskich wydarzeń, imprez i uroczystości. Inspirowała, wspierała lub obejmowała patronatem ważne wydarzenia. Jest z Państwem przez cały czas - nie tylko w okresie wyborczym. To Parlamentarzysta, którego znacie - warto postawić swój głos właśnie na nią.

Lista nr 4 miejsce nr 4

Materiał Wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon