Poznaj supermoce, które wspomagają naukę języka angielskiego

Supermoce, czyli fundament metody nauczania języka angielskiego w Early Stage, rozwijają pamięć, integrują wszystkie zmysły i sprawiają, że nauka angielskiego to prawdziwa przygoda! Dzięki nim dzieci uczą się angielskiego w sposób naturalny, pozostający w zgodzie z ich indywidualnymi potrzebami. W czym tkwi sekret 10 supermocy, które towarzyszą uczniom szkoły języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage?

Early Stage

Kursy języka angielskiego w Early Stage skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Nauka angielskiego odbywa się w oparciu o autorskie materiały oraz skuteczną, niestandardową metodę, wypracowaną w ciągu 28 lat funkcjonowania szkoły. Na czym polega metoda Early Stage?

10 supermocy, czyli sprawdzona metoda nauki języka angielskiego

Rym, rytm, muzyka, teatr, emocje, ruch, relacje, humor, obraz i ambitne materiały – oto 10 supermocy, które wykorzystywane są podczas zajęć w Early Stage. Ruchowe aktywności językowe przeplatane pracą z książką oraz materiałami audio, stymulują umysły uczniów do rozwoju wszystkich czterech umiejętności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania (już od wczesnego etapu edukacji szkolnej) i czytania. Dzięki takiej metodzie dzieci z chęcią przyswajają nowe struktury językowe, w atmosferze zabawy i interakcji z rówieśnikami. Ponadto uczestnicy kursów rozwijają swoją kreatywność, muzykalność, zdolności aktorskie czy też uczą się współpracy w grupie. Zajęcia dostosowane są do wieku oraz umiejętności uczniów.

Dodatkowa supermoc

W odpowiedzi na zmieniającą się rzeczywistość, szkoła Early Stage jest przygotowana na prowadzenie nauki angielskiego również w trybie online. Dzięki nowym rozwiązaniom, sprawdzonej metodzie oraz kompetencjom i kreatywności lektorów, gdy zachodzi taka potrzeba, lekcje odbywają się w wirtualnym świecie i są równie atrakcyjne i dynamiczne jak zajęcia stacjonarne.

Angielski dla dzieci i młodzieży w Chorzowie

Early Stage jest szkołą o zasięgu ogólnopolskim, w której uczy się obecnie 35 tysięcy uczniów. Angielski dla dzieci w Chorzowie prowadzony jest w szkołach podstawowych nr 2, 5, 18 oraz w siedzibie szkoły Early Stage w centrum miasta przy ul. Hajduckiej 18-20. Z uwagi na duże zadowolenie uczniów i ich rodziców, oferta zajęć Early Stage sukcesywnie trafia również do innych lokalizacji. Sporym udogodnieniem jest fakt, że zajęcia Early Stage na terenie szkół podstawowych prowadzone są w czasie świetlicowym z uwzględnieniem planu lekcji danej szkoły, natomiast w głównej siedzibie szkoły przy ul. Hajduckiej zajęcia dla wszystkich grup wiekowych odbywają się w godzinach wczesnopopołudniowych.

Early Stage

Szkoły języka angielskiego dla dzieci na Śląsku można znaleźć w dogodnej dla siebie lokalizacji. Zapisy na angielski prowadzone są poprzez poprzez stronę internetową.

Kontakt oraz szczegółowe informacje na temat kursu języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, znajdują się na stronie szkoły Early Stage w Chorzowie.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon