Pożegnanie 3. ligi na Cichej. Ruch Chorzów zaprasza na festyn

W sobotę, 19 czerwca 2021 r., Ruch Chorzów rozegra ostatnie spotkanie w 3. lidze. Będzie to wyjazdowy mecz z rezerwami Górnika Zabrze. Wielka feta odbędzie się jednak w Chorzowie, przy ul. Cichej 6.

Ruch Chorzów. Festyn na Cichej

Po dwóch latach Ruch Chorzów w końcu opuszcza 3. ligę. Niebiescy zapewnili sobie awans do eWinner 2 ligi już dwa tygodnie temu, ale ostatni mecz rozegrają w sobotę, 19 czerwca, na wyjeździe z Górnikiem II Zabrze. Z tej okazji klub organizuje na Cichej rodzinny festyn, na którym nie zabraknie atrakcji dla kibiców. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a bramy stadionu Ruchu Chorzów zostaną otwarte już o godz. 12.00.

- Do Waszej dyspozycji będzie strefa gastronomiczna, dmuchańce dla dzieci, a czas będzie umilać muzyka – informuje klub.

O godz. 14.00 rozpocznie się przedmeczowe studio, w którym pojawią się byli zawodnicy Ruchu Chorzów. Będzie to wstęp do wspólnego oglądania meczu, który będzie transmitowany z Zabrza na dużym telebimie o powierzchni 28 metrów kwadratowych.

Po zakończeniu meczu na scenie pojawią się muzycy. Najpierw, o godz. 17.15 Mirek Szołtysek, a o 18.30 Sektorowa Sekta. Drużyna Niebieskich na Cichej pojawi się o 19.20.

- Będzie to okazja do podsumowania udanego sezonu oraz ponownego świętowania awansu do 2. ligi – czytamy na stronie klubu.

Ostatnim akcentem sobotniego świętowania będzie wspólnego oglądanie transmisji meczu Polska – Hiszpania w ramach EURO 2020. W przerwie spotkania, około godz. 21.50, odbędzie się pokaz pirotechniczny.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon