Poszukiwani złodzieje z Chorzowa. Kradli papierosy i perfumy

Policja opublikowała wizerunek młodych osób podejrzanych o kradzieże w dwóch chorzowskich sklepach. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Pierwsi z poszukiwanych to trzech młodych mężczyzn i kobieta. Podejrzewani są o kradzież wyrobów tytoniowych z marketu spożywczego przy ul. Floriańskiej, na sumę ponad 13 tys. zł. Do kradzieży doszło 18 października 2022 r.

Kolejny z poszukiwanych to młody mężczyzna podejrzewany o kradzież perfum z drogerii przy ul. Żołnierzy Września. Doszło do niej we wrześniu 2022 r., a skradziono towar o wartości prawie 600 zł.

Chorzowska policja opublikowała wizerunek osób podejrzewanych o kradzieże

W obu przypadkach sklepowy monitoring zarejestrował wizerunek osób podejrzewanych o kradzież. We wtorek, 27 grudnia 2022 r., chorzowska policja opublikowała ich zdjęcia i zwróciła się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości poszukiwanych.

Jeżeli ktoś rozpoznaje osoby ze zdjęć może się skontaktować z policjantami z II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 45 610, lub pod adresem e-mail: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl.

AKTUALIZACJA, 28.12.2022 r.:

Ustalono już personalia osób podejrzewanych o kradzież wyrobów tytoniowych z marketu spożywczego przy ul. Floriańskiej. Policja nadal poszukuje podejrzanego o kradzież w drogerii przy ul. Żołnierzy Września.

Zaginiony Artur Kołodziejczyk z Chorzowa

Może Cię zainteresować:

Zaginął Artur Kołodziejczyk z Chorzowa

Autor: Redakcja

23/12/2022

Prezenty od mundurowych z Chorzowa

Może Cię zainteresować:

Mundurowi z Chorzowa przygotowali świąteczne prezenty dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Rodziny

Autor: Redakcja

21/12/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon