Poszukiwani listami gończymi w rękach chorzowskich policjantów

W ciągu ostatnich dni mundurowi z Chorzowa zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Udawało im się ukrywać przed wymiarem sprawiedliwości, ale w końcu trafili za kraty.

Wypadek na ul. Katowickiej w Chorzowie

Zmieniają miejsce zamieszkania, ukrywają się u znajomych lub rodziny lub udają bezdomnych – wielu poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń próbuje uniknąć kary więzienia lub płacenia grzywny. Często długo udaje im się ukrywać przed wymiarem sprawiedliwości, ale policjanci nie odpuszczają i większość z nich w końcu wpada. Tak było w przypadku trzech mężczyzn z Chorzowa.

Podwójne trafienie chorzowskich policjantów

Kryminalni z Chorzowa, poszukujący ukrywających się osób, wpadli na ślad 43-latka, który unika kary więzienia. Ustalili adres mieszkania, w którym obecnie przebywa, a tam… zatrzymali nie tylko jego.

- Spożywał alkohol z dwoma innymi mężczyznami. Po sprawdzeniu kompanów 43-latka okazało się, że jeden z nich również jest poszukiwany listem gończym za popełnione przestępstwa – informuje chorzowska policja.

Trzeciego poszukiwanego mężczyznę namierzyli policjanci z chorzowskiej „dwójki”. Cała trójka przebywa już w zakładach karnych.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon