Pomysł na wakacyjne atrakcje dla dzieci i dorosłych!

Jeden z najnowocześniejszych torów kartingowych w Europie wraz ze startem wakacji wydłuża godziny otwarcia! Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie na torze E1GOKART w Chorzowie.

Tor w Chorzowie zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji w całej Europie. Od pierwszych dni otwarcia obiektu na spragnionych wyścigowych emocji czekają:

  • 630 m toru na dwóch poziomach,
  • asfaltowa nawierzchnia,
  • nowe gokarty,
  • profesjonalny system band, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa,
  • ekologiczne paliwo, które nie przyprawia klientów o ból głowy po kilku sesjach na torze.

Do dyspozycji klientów jest 36 gokartów. Gokarty juniorskie dostosowane są dla osób od 135 cm wzrostu, a gokarty seniorskie - od 150 cm wzrostu. Dodatkową atrakcją są cztery gokarty podwójne, w których pasażer może mieć nawet tylko 115 cm wzrostu!

E1GOKART TANDEM

To już drugie wakacje z torem E1GOKART w Chorzowie, który jak zawsze w tym czasie przygotował wiele atrakcji!

Nauka szybkiej jazdy od małego - Śląska Szkoła Kartingowa E1GOKART

W każdy poniedziałek od godziny 17:00 do 20:00 odbywa się szkółka kartingowa. To wydarzenie skierowane jest dla dzieci i młodzieży. Szkółka prowadzona jest przez doświadczonego trenera, który ma świetne podejście do dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach: dla początkujących, jak i zaawansowanych. Zajęcia Śląskiej Szkoły Kartingowej E1GOKART to bardzo często początek motoryzacyjnej pasji u wielu uczestników!

E1GOKART SZKÓŁKA

Wyścigi dla każdego - Śląska Liga Kartingowa

Nowoczesny obiekt, świetna atmosfera, wysoki standard obsługi klienta oraz ogromne doświadczenie w organizacji zawodów oraz eventów to wizytówka obiektu w Chorzowie. Warto nadmienić, że w tym roku na chorzowskim torze odbył się III sezon Śląskiej Ligi Kartingowej, który w ciągu 8 rund zgromadził ponad 192 kierowców z całego świata. Zawody o tak dużej frekwencji są gratką dla samych uczestników, ponieważ są gwarancją wysokiego poziomu rywalizacji, zarówno w gronie profesjonalistów, jak i wśród amatorów.

W okresie wakacyjnym tor w Chorzowie przygotował Wakacyjną Ligę Kartingową, która składa się z trzech rund:

  • 20 lipca,
  • 10 sierpnia,
  • 31 sierpnia.

Nie ma obowiązku startowania w całej serii zawodów, a zawody skierowane są dla każdego - zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści znajdą godnych rywali!

E1GOKARD Liga Kartingowa

Atrakcje dla każdego codziennie od 11:00

W okresie wakacyjnym tor otwierany jest codziennie od godziny 11:00. Warto również dodać, że tor posiada internetowy system rezerwacji, co pozwala sprawdzić obłożenie toru oraz lepiej zaplanować wizytę na torze. Rezerwacji online można dokonać w ciągu 2-3 minut, nawet z telefonu.

W mediach społecznościowych E1GOKART Chorzów regularnie publikowane są konkursy, w których można wygrać darmowe przejazdy i promocyjne oferty, warto więc śledzić profile toru.

E1GOKART CHORZÓW
WWW
| FACEBOOK

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon