Policjanci z Chorzowa zapobiegli tragedii

Chorzowscy policjanci w ostatniej chwili powstrzymali 44-letnią mieszkankę naszego miasta, która chciała popełnić samobójstwo.

Policja

Informacja o tym, że mieszkanka Chorzowa może się targnąć na swoje życie dotarła do dyżurnego chorzowskiej komendy policji z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratowniczego we Wrocławiu.

- Dysponując jedynie imieniem, nazwiskiem oraz nr telefonu niezwłocznie podjął działania zmierzające do ustalenia możliwego miejsca pobytu, jednocześnie cały czas próbując nawiązać kontakt telefoniczny – czytamy w policyjnym komunikacie.

Dyżurny policji, opierając się na dostępnych bazach policyjnych i pozapolicyjnych, ustalił pełne dane oraz prawdopodobne miejsce pobytu kobiety. Ta informacja niezwłocznie trafiła do wszystkich patroli w mieście. Jako pierwsi na miejsce dotarli mundurowi z chorzowskiej drogówki, którzy przy wsparciu strażaków weszli do mieszkania, ale nikogo nie zastali. Równolegle sprawą zajęli się również poszukiwacze z chorzowskiej komendy, którym udało się dotrzeć do desperatki i nie dopuścili do tragedii. 44-latka trafiła pod właściwą opiekę.

fot. policja.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chorzów zatrzymany poszukiwany

Ukrywał się przez 10 lat. Został zatrzymany w Chorzowie

Chorzów Batory nielegalny towar na targowisku 1

Lewy towar na targowisku w Chorzowie Batorym

Chorzów nielegalny tytoń

Nielegalne papierosy i brak prawa jazdy, a na tym nie koniec

Samochód uszkodził witrynę sklepową, Chorzów

Samochód widmo uderzył w witrynę sklepową

Nowa Fala/wizualizacja

Można budować nową „Falę”!

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Zlodzieje

Poszukiwani złodzieje z Chorzowa!