Policjanci z Chorzowa odnaleźli zaginione dziecko. To była błyskawiczna akcja

Poszukiwania zaginionej ośmiolatki z Chorzowa zakończyły się błyskawicznym sukcesem – informują w chorzowskiej komendzie policji. Dzięki natychmiastowym działaniom dziecko całe i zdrowe mundurowi odnaleźli w niespełna godzinę po zgłoszeniu.

Policjanci z Chorzowa odnaleźli zaginione dziecko To była błyskawiczna akcja

Ośmioletnia dziewczynka zaginęła we wtorek, 13 czerwca 2023 r. Kilka minut po godz. 10.00 na telefon alarmowy 112 zadzwoniła kobieta, która zgłosiła zaginięcie swojej córki.

- Z przekazanych policji informacji wynikało, że dziewczynka była wraz z matką w przychodni, a w momencie płacenia za wizytę kobieta straciła córkę z pola widzenia – informuje mł. asp. Karol Kolaczek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

Zaginioną ośmiolatkę odnaleziono w niespełna godzinę

Trzydziestoczterolatka szukała córki na własną rękę, ale gdy to nie przyniosło rezultatu, to zawiadomiła policję. Na miejsce natychmiast zostali skierowani wszyscy funkcjonariusze, którzy pełnili tego dnia służbę na terenie miasta.

- Policjanci wnikliwie sprawdzali każdy sygnał mogący przyczynić się do odnalezienia dziecka. Przeszukiwali pobliski teren, rozmawiali z napotkanymi osobami, dokładnie sprawdzali miejsca, gdzie mogłaby oddalić się dziewczynka. Wszystkim patrolom przekazano rysopis poszukiwanej ośmiolatki – dodaje mł. asp. Karol Kolaczek.

Niecałą godzinę od zaginięcia policjanci z chorzowskiej drogówki dostrzegli ośmiolatkę przy zbiorniku wodnym obok ul. Owocowej. Dziewczynka cała i zdrowa wróciła do swojej matki.

Dwunastolatka potrącona na przejściu dla pieszych w Chorzowie

Może Cię zainteresować:

Dwunastolatka potrącona na przejściu dla pieszych w Chorzowie

Autor: Redakcja

01/06/2023

Pierwsza przejażdżka motocyklem i zabrane prawo jazdy

Może Cię zainteresować:

Pierwsza przejażdżka motocyklem i… zabrane prawo jazdy. Kierowca miał ciekawe wytłumaczenie

Autor: Redakcja

30/05/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon