Polecam Panek - odbierz 10 zł na przejazdy CarSharingiem

PANEK CarSharing to największy operator CarSharingu w Polsce, teraz z usługi PANEK skorzystać może nawet 15 000 000 osób. Samochody pojawiają się już w 150 miastach, a każda nowo zarejestrowana w systemie osoba otrzymuje darmowe środki na przejazdy. To największa taka ekspansja w dziejach rozwoju usługi samochodów współdzielonych na Świecie. PANEK w ciągu kilku tygodni zrobił coś, czego inni operatorzy nie zdecydowali się wprowadzić w ciągu kilku lat.

Pankod

Poleć PANEK i jedź za darmo CarSharingiem

Aplikacja mobilna największego operatora samochodów na minuty w Polsce doczekała się kolejnej aktualizacji. Tuż po wprowadzeniu mechanizmów przyśpieszających jej działanie obecni użytkownicy znajdą w niej zakładkę „polecam PANEK” a nowo rejestrujący miejsce do wpisania unikalnego PANkodu.

Każdy może zyskać. Za pierwszą rejestrację poza dotychczas przyznawanymi 20 złotymi, nowy użytkownik otrzyma dodatkowo 10 zł na przejazdy. Polecający, który udostępnił swój PANkod dostanie 10 zł bonusu za każdą osobę, która wykonała minimum jeden płatny przejazd.

Nie ma limitu kwotowego, nim więcej znajomych zarejestruje się i skorzysta z usługi, tym więcej środków wpływa na konto osoby polecającej. Bonusy są widoczne w aplikacji, a na ich wykorzystanie jest 30 dni od daty przyznania. PANkod można przekazać za pomocą znajdującego się w aplikacji przyciskowi, ale też samodzielnie wstawiając na przykład na media społecznościowe. Korzyść z wykorzystanego PANkodu jest obopólna, zyskuje obecny i nowy użytkownik usługi.

Więcej na temat programu:
https://panekcs.pl/polecampanek

O programie w skrócie

Każdy ma swój indywidualny "PANkod". Przekaż go znajomym, którzy nie mają jeszcze konta w PANEK. Twój znajomy otrzyma bonus 10 zł za wpisanie kodu podczas rejestracji. Jego pierwszy płatny przejazd to 10 zł dla Ciebie w aplikacji. Możesz zaprosić nieograniczoną liczbę osób. Na wykorzystanie bonusów macie 30 dni od momentu otrzymania.

diagram panek

O CarSharingu

Usługa ta skierowana jest do osób posiadających prawo jazdy i telefon komórkowy z systemem Android lub iOS. Do rejestracji w systemie będzie też potrzebna karta płatnicza.

W celu wynajęcia auta należy ściągnąć aplikację PANEK (sklepPlay lub AppStore), zarejestrować się i poczekać do 60 minut na weryfikację konta.

Na mapie aplikacji PANEK widoczne są wszystkie możliwe do wynajęcia samochody w 150 miastach. Aby użyć jednego z nich, wystarczy do niego podejść, kliknąć ikonę auta w aplikacji, a następnie wybrać opcję „rozpocznij wynajem”. Każdy samochód można też bezpłatnie i bez wychodzenia z domu na 15 minut zarezerwować.

Do wyboru jest wiele modeli i klas oraz prawdziwe legendy motoryzacji. Począwszy od najtańszych Toyot Yaris, przez Toyoty Corolle, CH-R, Seaty Arona aż do Mercedesów GLA. PANEK CarSharing to też auta zabytkowe i klasyczne, na minuty wynająć można też np.: Malucha, Poloneza, Syrenę Pontiaca Transama, Jeepa Wranglera czy Corvettę. Dla entuzjastów aut elektrycznych w miastach gdzie znajdują się rozwinięte sieci ładowania, wynająć można smarta, Nissana Leafa czy 400 konnego Jaguara I-Pace.

Samochodami PANEK CarSharing można podróżować po całym kraju. Dzięki potężnej sieci auta można pozostawiać w aż 150 miastach w Polsce. Samochodem można też jechać w jedną stronę. CarSharing to opcja dla osób, które potrzebują mobilności tu i teraz a w obecnych warunkach jest alternatywą dla pociągów i samolotów.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ruch Chorzów zdjęcie głowne

Kibice Razem nie tylko ze sportowcami

Żegluga Mazurska zdjęcie główne

Rejs po Krainie Wielkich Jezior? Tylko z Żeglugą Mazurską

Salon Optyczny

Jedyny Optyk Kłos z tradycjami jest w Chorzowie

Funzeum w Gliwicach 3

Wielkie otwarcie Funzeum w Gliwicach już 26 i 27 lutego 2022

Hotel Belmare 2

Jesienny odpoczynek nad polskim morzem? Dlaczego nie!

20210810220603 g5bcf4c0954563a442d208c9c2bdb5c692f6abfa4cf56ba887e8e6cbf8fb10702719d3951f154127bba4342786f9ccb354116eb88807b2d879fc690ef9c96f7db 1280 jpg

Plus500 - doświadczony broker dla niedoświadczonych traderów

Panek pole rzepaku

PANEK CarSharing w Chorzowie i 149 innych...