Piętrzące się kredyty – jak uratować sytuację finansową?

Planujecie zakup nieruchomości, a może samochodu? Zdajecie sobie sprawę, że dotychczas zebrane oszczędności, mogą okazać się niewystarczające. Właśnie dlatego, zdecydowaliście się na kredyt, przecież raty spłacicie w terminie. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli – wypadki, choroby, czy redukcja etatów w firmie może wpłynąć na indywidualną płynność finansową, tym samym możliwość spłaty zaciągniętych kredytów. Zatem co zrobić, gdy zaczynają się one piętrzyć, a Wam brakuje pieniędzy? Z pewnością warto udać się do doradcy finansowego, który może zaproponować usługę oddłużenia czy kredytu konsolidacyjnego.

O jeden kredyt za dużo

Pragniecie kupić nowy samochód, a może nowy telewizor? Niestety, okazuje się, że nie macie na to wystarczających środków. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest kredyt. Inaczej sprawy się mają, gdy kredytów jest kilka i zaczynają się one piętrzyć. Właśnie tak rozpoczyna się błędne koło: zaciągacie jeden kredyt, aby spłacić kolejny i jeszcze kolejny. To ogromny błąd! Zamiast zaciągać kolejną pożyczkę, warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego i to jak najszybciej! Doradca pomoże uporządkować wasz aktualny, finansowy chaos. To nie wszystko, oprócz właściwego doradztwa może pomóc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego. W Chorzowie znajdziecie kilka firm, świadczące takie usługi. Z pewnością na tle innych wyróżniają się FitFinanse, których siedziba mieści się przy ulicy Stefana Batorego 15.

Oddłużenie i kredyt konsolidacyjny – co to właściwie jest?

Oddłużenie to rodzaj konsultacyjnej pomocy w przypadku problemów finansowych, zwłaszcza gdy macie na głowie kilka kredytów i nie nadążacie z ich spłatą. Taką usługę świadczy między innymi doradca finansowy jak FitFinanse. W ramach usługi oddłużenia doradza Wam, jak uporać się z piętrzącą się ilością długów, dążąc do ich całkowitej likwidacji. Ponadto w waszym imieniu może prowadzić negocjacje z wierzycielem, pomóc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego. No właśnie, to chyba dobry moment, abyście dowiedzieli się czym jest kredyt konsolidacyjny. Konsolidacja to możliwość połączenia wszystkich zobowiązań finansowych w jedną ratę kredytową. Tak, dobrze myślicie. Zamiast kilku rat, płacicie tylko jedną. Konsolidacja może uratować domowy budżet. Oczywiście wysokość kredytów jest dostosowana do indywidualnej płynności finansowej, tak byście byli w stanie spłacać raty. Jednocześnie ilość i termin spłat rat kredytu, może zostać wydłużona.

Kiedy warto zgłosić się do FitFinanse?

Odpowiedź jest prosta – im szybciej, tym lepiej! FitFinanse to doświadczony pośrednik finansowy, który działa w Chorzowie już wiele lat. Jeżeli macie opóźnienia w spłacie kredytów, czy zostaliście umieszczeni w bazach ze względu na brak płynności finansowej, spokojnie. Zespół FitFinanse w ramach usługi oddłużenia pomoże Wam uporać się z piętrzącymi długami. Wskaże, które zobowiązania warto spłacić w pierwszej kolejności, wyśle pisma do odpowiednich instytucji, aby wykreślono Was z baz. Kiedy będziecie gotowi spłacać zobowiązania, doradca finansowy może pomóc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego przez dany bank. Najważniejsze, aby zgłosić się do placówki jak najszybciej. Wiadomo, że każdy klient to zupełnie inny problem finansowy. Jeżeli znaleźliście się w sytuacji bez wyjścia i niestety grozi Wam komornik, FitFinanse również jest w stanie udzielić odpowiedniej pomocy wyjściowej, oczywiście w przypadku zadłużeń. Jeżeli spłacicie kredyt przed terminem, to możecie uzyskać zwrot pobranej prowizji z przedterminowo spłaconych pożyczek i kredytów po 2011 roku. Pracownicy biura pokażą Wam jak to zrobić. Potrzebujesz pomocy? Zatem nie czekaj i skontaktuj się z FitFinanse. Możesz przyjść bezpośrednio do ich siedziby przy ulicy Stefana Batorego 15, zadzwonić: +48 698 103 055 czy zrobić to online. Jeżeli z jakieś powodu nie możesz przyjechać, to zespół FitFinanse może zrobić to za Ciebie, odwiedzi Cię w Twoim domu.

Nie zaciągać kolejnego kredytu! Zgłoś się do FitFinanse – im szybciej, tym lepiej.
FitFinanse
ul. Stefana Batorego 15
41-506 Chorzów
Tel.: +48 698 103 055
Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
E-mail: chorzow.fitfinanse@gmail.com
www: http://www.fitfinanse.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/fitfinanse/

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Moje Miejsce Jura 1

Odpoczynek w stylu slow life? Jura Krakowsko-Częstochowska!

Zalew arkadia

Suwałki – miasto o różnych obliczach, które warto poznać!

Matrix Media zdjęcie główne

TOP 4 niezawodnych rowerów elektrycznych – Ranking 2022

MPŚ konkurs 1920x1080

Ruszył Konkurs „Śląski Komiks Powstańczy”

1 U1 A8952

Charakterne wyndliny Madej Wróbel pasują do wszystkiego!

Zdjęcie Główne

Studia dla dorosłych, dla dzieci oraz kursy szyte na miarę!

Opieka nad osobami starszymi

Szukasz dobrej pracy? Zgłoś się do APN