Piętrzące się kredyty – jak uratować sytuację finansową?

Planujecie zakup nieruchomości, a może samochodu? Zdajecie sobie sprawę, że dotychczas zebrane oszczędności, mogą okazać się niewystarczające. Właśnie dlatego, zdecydowaliście się na kredyt, przecież raty spłacicie w terminie. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli – wypadki, choroby, czy redukcja etatów w firmie może wpłynąć na indywidualną płynność finansową, tym samym możliwość spłaty zaciągniętych kredytów. Zatem co zrobić, gdy zaczynają się one piętrzyć, a Wam brakuje pieniędzy? Z pewnością warto udać się do doradcy finansowego, który może zaproponować usługę oddłużenia czy kredytu konsolidacyjnego.

O jeden kredyt za dużo

Pragniecie kupić nowy samochód, a może nowy telewizor? Niestety, okazuje się, że nie macie na to wystarczających środków. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest kredyt. Inaczej sprawy się mają, gdy kredytów jest kilka i zaczynają się one piętrzyć. Właśnie tak rozpoczyna się błędne koło: zaciągacie jeden kredyt, aby spłacić kolejny i jeszcze kolejny. To ogromny błąd! Zamiast zaciągać kolejną pożyczkę, warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego i to jak najszybciej! Doradca pomoże uporządkować wasz aktualny, finansowy chaos. To nie wszystko, oprócz właściwego doradztwa może pomóc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego. W Chorzowie znajdziecie kilka firm, świadczące takie usługi. Z pewnością na tle innych wyróżniają się FitFinanse, których siedziba mieści się przy ulicy Stefana Batorego 15.

Oddłużenie i kredyt konsolidacyjny – co to właściwie jest?

Oddłużenie to rodzaj konsultacyjnej pomocy w przypadku problemów finansowych, zwłaszcza gdy macie na głowie kilka kredytów i nie nadążacie z ich spłatą. Taką usługę świadczy między innymi doradca finansowy jak FitFinanse. W ramach usługi oddłużenia doradza Wam, jak uporać się z piętrzącą się ilością długów, dążąc do ich całkowitej likwidacji. Ponadto w waszym imieniu może prowadzić negocjacje z wierzycielem, pomóc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego. No właśnie, to chyba dobry moment, abyście dowiedzieli się czym jest kredyt konsolidacyjny. Konsolidacja to możliwość połączenia wszystkich zobowiązań finansowych w jedną ratę kredytową. Tak, dobrze myślicie. Zamiast kilku rat, płacicie tylko jedną. Konsolidacja może uratować domowy budżet. Oczywiście wysokość kredytów jest dostosowana do indywidualnej płynności finansowej, tak byście byli w stanie spłacać raty. Jednocześnie ilość i termin spłat rat kredytu, może zostać wydłużona.

Kiedy warto zgłosić się do FitFinanse?

Odpowiedź jest prosta – im szybciej, tym lepiej! FitFinanse to doświadczony pośrednik finansowy, który działa w Chorzowie już wiele lat. Jeżeli macie opóźnienia w spłacie kredytów, czy zostaliście umieszczeni w bazach ze względu na brak płynności finansowej, spokojnie. Zespół FitFinanse w ramach usługi oddłużenia pomoże Wam uporać się z piętrzącymi długami. Wskaże, które zobowiązania warto spłacić w pierwszej kolejności, wyśle pisma do odpowiednich instytucji, aby wykreślono Was z baz. Kiedy będziecie gotowi spłacać zobowiązania, doradca finansowy może pomóc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego przez dany bank. Najważniejsze, aby zgłosić się do placówki jak najszybciej. Wiadomo, że każdy klient to zupełnie inny problem finansowy. Jeżeli znaleźliście się w sytuacji bez wyjścia i niestety grozi Wam komornik, FitFinanse również jest w stanie udzielić odpowiedniej pomocy wyjściowej, oczywiście w przypadku zadłużeń. Jeżeli spłacicie kredyt przed terminem, to możecie uzyskać zwrot pobranej prowizji z przedterminowo spłaconych pożyczek i kredytów po 2011 roku. Pracownicy biura pokażą Wam jak to zrobić. Potrzebujesz pomocy? Zatem nie czekaj i skontaktuj się z FitFinanse. Możesz przyjść bezpośrednio do ich siedziby przy ulicy Stefana Batorego 15, zadzwonić: +48 698 103 055 czy zrobić to online. Jeżeli z jakieś powodu nie możesz przyjechać, to zespół FitFinanse może zrobić to za Ciebie, odwiedzi Cię w Twoim domu.

Nie zaciągać kolejnego kredytu! Zgłoś się do FitFinanse – im szybciej, tym lepiej.
FitFinanse
ul. Stefana Batorego 15
41-506 Chorzów
Tel.: +48 698 103 055
Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
E-mail: chorzow.fitfinanse@gmail.com
www: http://www.fitfinanse.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/fitfinanse/

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon