Park Śląski: Survival Race Kids – biegi z przeszkodami dla dzieci. Ruszyły zapisy

W drugi majowy weekend w Parku Śląskim odbędą się wyjątkowe zawody – Survival Race Kids. To miejskie biegi dla dzieci w wieku od 2 do 13 lat. Ruszyły już zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

Survival race kids

Rusza Survival Race Kids – Tour 2021. Ten miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych zawita do 17 miast w całym kraju. Pierwszy będzie Chorzów i Park Śląski, gdzie można „zmieszać dziecko z błotem” już 8 i 9 maja 2021 r.

- Survival Race Kids to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Mali wojownicy pokonają trasę z przeszkodami, otrzymają pamiątkowy medal i będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji w survivalowym miasteczku – zapewniają organizatorzy biegów.

Jak zapisać dziecko na Survival Race Kids w Parku Śląskim?

Zapisy na Survival Race Kids w Parku Śląskim trwają na stronie organizatora biegów. Można to zrobić także na miejscu, w dniu wydarzenia. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Najmłodsi wojownicy startować będą w trzech kategoriach wiekowych, do których dostosowany został poziom trudności (długość trasy i liczba przeszkód):

  • KRASNAL (3-6 lat) - ok. 700 m trasy + ok. 10 przeszkód
  • PIRAT (7-10 lat) - ok. 1 400 m trasy + ok. 10 przeszkód
  • NINJA (11-13 lat) - ok. 2 000 m trasy + ok. 15 przeszkód

Jak tłumaczą organizatorzy biegów trasy będą pełne atrakcji i unikatowych przeszkód, które dostarczą masę błotnych wyzwań.

- Z nami Twoje dziecko przeżyje wyjątkową przygodę, zdobędzie nowe umiejętności i porządnie wytarza się błocie! - zapewniają organizatorzy.

Survival Race Kids ma także wymiar charytatywny. Z każdego biletu część kwoty zostanie przeznaczona na karmę dla zwierzaków z lokalnych schronisk.

fot. FB/Survival Race

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon