PANEK CarSharing w Chorzowie i 149 innych miastach - najbardziej spektakularna ekspansja na Świecie!

PANEK CarSharing to największy operator CarSharingu w Polsce. Teraz z usługi PANEK skorzystać może nawet 15 000 000 osób. Samochody pojawiają się już w 150 miastach, a każda nowo zarejestrowana w systemie osoba otrzymuje darmowe środki na przejazdy. To największa taka ekspansja w dziejach rozwoju usługi samochodów współdzielonych na Świecie. PANEK w ciągu kilku tygodni zrobił coś, czego inni operatorzy nie zdecydowali się wprowadzić w ciągu kilku lat.

- W związku w przedłużającą się sytuacją epidemiczną, ale także mając na uwadze naszą długoterminową strategię rozwoju, zdecydowaliśmy o przyśpieszeniu otwarcia nowych stref wynajmu. Mimo zamrożenia gospodarki my pracowaliśmy ciężej niż wcześniej. Najpierw poinformowaliśmy o ponad 40 miastach, za chwilę o 70, a teraz mamy ich już 150. Chcemy, aby nasza usługa docierała do jak największej liczby osób, naszą misją jest zapewnić mobilność na jak najwyższym poziomie za przystępną cenę a przy okazji dać Użytkownikom trochę radości - informuje Katarzyna Panek, rzecznik PANEK S.A.

Samochodami PANEK CarSharing można podróżować po całym kraju. Dzięki potężnej sieci auta można pozostawiać w aż 150 miastach w Polsce. Samochodem można też jechać w jedną stronę. CarSharing to opcja dla osób, które potrzebują mobilności tu i teraz, a w obecnych warunkach jest alternatywą dla pociągów i samolotów. CarSharingiem można podróżować na krótkich dystansach, ale i pojechać w trasę, zwłaszcza teraz, kiedy wirus nie sprzyja korzystaniu z transportu zbiorowego.

- Wiele połączeń kolejowych jest nadal zawieszonych, nie latają samoloty, a potrzeba przemieszczania rośnie. Dzięki CarSharingowi można na przykład zrobić większe zakupy, pojechać do lasu, odwiedzić osobę, która potrzebuje naszej pomocy lub po prostu, dać sobie odrobinę radości z samej jazdy. Wiemy, że nie każdy ma samochód, my mamy ich ponad 2 000 i robimy wszystko, aby były jak najbardziej użyteczne – dodaje Katarzyna Panek.

W celu wynajęcia auta należy ściągnąć aplikację PANEK (sklepPlay lub AppStore), zarejestrować się i poczekać do 60 minut na weryfikację konta. Na mapie aplikacji PANEK widoczne są wszystkie możliwe do wynajęcia samochody w 150 miastach. Aby użyć jednego z nich, wystarczy do niego podejść, kliknąć ikonę auta w aplikacji, a następnie wybrać opcję „rozpocznij wynajem”. Każdy samochód można też bezpłatnie i bez wychodzenia z domu na 15 minut zarezerwować. Usługa ta skierowana jest do osób posiadających prawo jazdy i telefon komórkowy z systemem Android lub iOS. Do rejestracji w systemie będzie też potrzebna karta płatnicza.

Każda nowo zarejestrowana osoba otrzyma 20 zł do wykorzystania na bezpłatne przejazdy. Kwota ta pozwala na pokonanie ponad 10 km w 20 minut. Kiedy już Użytkownik zobaczy, jak łatwo i wygodnie jeździ się CarSharingiem, będzie mógł skorzystać z promocji obniżających ceny. Poza bonusem na start PANEK CarSharing przyznaje dodatkowe środki za umycie samochodu (40 zł) i zatankowanie (10 zł).

Do wyboru jest wiele modeli i klas oraz prawdziwe legendy motoryzacji. Począwszy od najtańszych Toyot Yaris, przez Toyoty Corolle, CH-R, Seaty Arona aż do Mercedesów GLA. PANEK CarSharing to też auta zabytkowe i klasyczne, na minuty wynająć można też np.: Malucha, Poloneza, Syrenę Pontiaca Transama, Jeepa Wranglera czy Corvettę. Dla entuzjastów aut elektrycznych w miastach gdzie znajdują się rozwinięte sieci ładowania, wynająć można smarta, Nissana Leafa czy 400 konnego Jaguara I-Pace.

Czas pandemii wykorzystać można na wiele różnych sposobów. PANEK CarSharing postawił na rozwój stref, zwiększenie dostępu do usługi i rozbudowany system benefitów: subskrypcję, pakiety i przedpłaty oraz liczne promocje. Wszystkie zmiany mają sprzyjać mobilności za rozsądną cenę i propagowaniu idei współdzielenia.

Więcej informacji można znaleźć na facebookowym profilu: www.facebook.com/PANEKCS/

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon