PANEK CarSharing w Chorzowie i 149 innych miastach - najbardziej spektakularna ekspansja na Świecie!

PANEK CarSharing to największy operator CarSharingu w Polsce. Teraz z usługi PANEK skorzystać może nawet 15 000 000 osób. Samochody pojawiają się już w 150 miastach, a każda nowo zarejestrowana w systemie osoba otrzymuje darmowe środki na przejazdy. To największa taka ekspansja w dziejach rozwoju usługi samochodów współdzielonych na Świecie. PANEK w ciągu kilku tygodni zrobił coś, czego inni operatorzy nie zdecydowali się wprowadzić w ciągu kilku lat.

- W związku w przedłużającą się sytuacją epidemiczną, ale także mając na uwadze naszą długoterminową strategię rozwoju, zdecydowaliśmy o przyśpieszeniu otwarcia nowych stref wynajmu. Mimo zamrożenia gospodarki my pracowaliśmy ciężej niż wcześniej. Najpierw poinformowaliśmy o ponad 40 miastach, za chwilę o 70, a teraz mamy ich już 150. Chcemy, aby nasza usługa docierała do jak największej liczby osób, naszą misją jest zapewnić mobilność na jak najwyższym poziomie za przystępną cenę a przy okazji dać Użytkownikom trochę radości - informuje Katarzyna Panek, rzecznik PANEK S.A.

Samochodami PANEK CarSharing można podróżować po całym kraju. Dzięki potężnej sieci auta można pozostawiać w aż 150 miastach w Polsce. Samochodem można też jechać w jedną stronę. CarSharing to opcja dla osób, które potrzebują mobilności tu i teraz, a w obecnych warunkach jest alternatywą dla pociągów i samolotów. CarSharingiem można podróżować na krótkich dystansach, ale i pojechać w trasę, zwłaszcza teraz, kiedy wirus nie sprzyja korzystaniu z transportu zbiorowego.

- Wiele połączeń kolejowych jest nadal zawieszonych, nie latają samoloty, a potrzeba przemieszczania rośnie. Dzięki CarSharingowi można na przykład zrobić większe zakupy, pojechać do lasu, odwiedzić osobę, która potrzebuje naszej pomocy lub po prostu, dać sobie odrobinę radości z samej jazdy. Wiemy, że nie każdy ma samochód, my mamy ich ponad 2 000 i robimy wszystko, aby były jak najbardziej użyteczne – dodaje Katarzyna Panek.

W celu wynajęcia auta należy ściągnąć aplikację PANEK (sklepPlay lub AppStore), zarejestrować się i poczekać do 60 minut na weryfikację konta. Na mapie aplikacji PANEK widoczne są wszystkie możliwe do wynajęcia samochody w 150 miastach. Aby użyć jednego z nich, wystarczy do niego podejść, kliknąć ikonę auta w aplikacji, a następnie wybrać opcję „rozpocznij wynajem”. Każdy samochód można też bezpłatnie i bez wychodzenia z domu na 15 minut zarezerwować. Usługa ta skierowana jest do osób posiadających prawo jazdy i telefon komórkowy z systemem Android lub iOS. Do rejestracji w systemie będzie też potrzebna karta płatnicza.

Każda nowo zarejestrowana osoba otrzyma 20 zł do wykorzystania na bezpłatne przejazdy. Kwota ta pozwala na pokonanie ponad 10 km w 20 minut. Kiedy już Użytkownik zobaczy, jak łatwo i wygodnie jeździ się CarSharingiem, będzie mógł skorzystać z promocji obniżających ceny. Poza bonusem na start PANEK CarSharing przyznaje dodatkowe środki za umycie samochodu (40 zł) i zatankowanie (10 zł).

Do wyboru jest wiele modeli i klas oraz prawdziwe legendy motoryzacji. Począwszy od najtańszych Toyot Yaris, przez Toyoty Corolle, CH-R, Seaty Arona aż do Mercedesów GLA. PANEK CarSharing to też auta zabytkowe i klasyczne, na minuty wynająć można też np.: Malucha, Poloneza, Syrenę Pontiaca Transama, Jeepa Wranglera czy Corvettę. Dla entuzjastów aut elektrycznych w miastach gdzie znajdują się rozwinięte sieci ładowania, wynająć można smarta, Nissana Leafa czy 400 konnego Jaguara I-Pace.

Czas pandemii wykorzystać można na wiele różnych sposobów. PANEK CarSharing postawił na rozwój stref, zwiększenie dostępu do usługi i rozbudowany system benefitów: subskrypcję, pakiety i przedpłaty oraz liczne promocje. Wszystkie zmiany mają sprzyjać mobilności za rozsądną cenę i propagowaniu idei współdzielenia.

Więcej informacji można znaleźć na facebookowym profilu: www.facebook.com/PANEKCS/

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Gdzie kupić najlepsze kołdry i poduszki okladka

Gdzie kupić najlepsze kołdry i poduszki?

Szef kuchni w restauracyjnej kuchni konczy przygotowywane do dostarczenia jedzenie w opakowaniach na wynos

Czy dieta pudełkowa pomoże Ci zbudować odporność na jesień?

Road accident with smashed cars

Jak postąpić w trakcie awarii pojazdu na drodze?

Mistrzostwa Polski i Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we wspinaczce sportowej w Skarpie Bytom

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we wspinaczce

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja!

Osiedla Jednorodzinne

Osiedla jednorodzinne. Inwestycje warte uwagi

Otwarcie zewnętrznych ścian wspinaczkowych w SKARPIE BYTOM

Otwarcie zewnętrznych ścian wspinaczkowych w SKARPIE BYTOM