Ostatni w tym roku mecz Ruchu Chorzów na Cichej. Będzie komplet widzów?

Trwa niebieska mobilizacja. W piątek, 26 listopada 2021 r., Ruch Chorzów podejmie u siebie Motor Lublin. Będzie to ostatni w tym roku mecz na Cichej. Celem jest zapełnienie całego stadionu!

fot. Ruch Chorzów
Ruch Chorzów

Ruch Chorzów pierwszy w tym sezonie mecz z Motorem rozegrał 8 sierpnia 2021. Na trybunach lubelskiego stadionu pojawiło się wtedy ponad 9 tys. widzów, w tym około tysiąc gości z Chorzowa. Niebiescy wygrali to spotkanie 1:2.

- Już wtedy włodarze Ruchu zapraszali lublinian na mecz rewanżowy, by niezwykłą atmosferę stworzyć także przy Cichej. Goście zamierzają z tej okazji skorzystać. I to w naprawdę pokaźnej liczbie. Z docierających do nas informacji wynika, że stawią się oni w komplecie, będąc wówczas najliczniejszą grupą wyjazdową w tym sezonie – podkreślają na Cichej.

Ruch Chorzów – Motor Lublin. 26 listopada 2021, godz. 18.05

Rewanżowy mecz zaplanowano w Chorzowie na najbliższy piątek, 26 listopada 2021 r. Będzie to ostatni w tym roku ligowy mecz Niebieskich na własnym stadionie. Kolejny mecz przed własną publicznością rozegrają dopiero za trzy miesiące. Podejmą wtedy u siebie rezerwy Lecha Poznań. Celem chorzowskiego klubu jest zapełnienie podczas meczu z Motorem Lublin całego stadionu przy Cichej 6.

- Kapitan Tomasz Foszmańczyk nie ukrywa, że drużyna bardzo potrzebuje wsparcia z trybun, a im więcej osób na stadionie, tym atmosfera będzie jeszcze gorętsza – dodają na Cichej.

We wtorek, 23 listopada, liczba sprzedanych miejsc przekroczyła 55%. Przy Cichej są jednak pewni, że w trzech ostatnich dniach tempo wyraźnie wzrośnie. - Zazwyczaj obserwujemy taki trend - im bliżej do meczu, tym coraz więcej kibiców kupuje bilety. Sugerujemy nie zwlekać, by nie powtórzyła się sytuacja ze spotkania ze Stalą Rzeszów, gdy wiele osób musiało odejść z kwitkiem - podkreślają w klubie.

Gdzie kupić bilet?

  • sklep "eRka" (ul. Jagiellońska 3) - godz. 10:00 - 18:00
  • Strefa Kibiców (ul. Cicha 6) - godz. 08:00 - 16:00
  • internet

Po starciu z Motorem Lublin chorzowianie zagrają jeszcze zaległy mecz 18. kolejki eWinner 2. ligi z Pogonią Siedlce (1 grudnia), a w 20. kolejce zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Bełchatów (4 grudnia). Później rozpocznie się trzymiesięczna, zimowa przerwa w rozgrywkach.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Pogoń Siedlce Ruch Chorzów

Podział punktów w zaległym meczu Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów

Przełożony mecz Ruchu Chorzów. COVID-19 u rywali z Siedlec

Ruch Chorzów

Ruch Chorzów powalczy o awans w barażach. Znamy terminy

Ruch chorzow awans

Ruch Chorzów awansował do 2. ligi!

Piotr wyroba ruch chorzow

Pierwsze zimowe wzmocnienie Ruchu Chorzów

Ruch chorzow druzyna

Zima Niebieskich. Ruch Chorzów przedstawił plan...

Ruch stal

Ślęża oskarża! Ruch Chorzów jest faworyzowany?