Ostatni w tym roku mecz Ruchu Chorzów na Cichej. Będzie komplet widzów?

Trwa niebieska mobilizacja. W piątek, 26 listopada 2021 r., Ruch Chorzów podejmie u siebie Motor Lublin. Będzie to ostatni w tym roku mecz na Cichej. Celem jest zapełnienie całego stadionu!

fot. Ruch Chorzów
Ruch Chorzów

Ruch Chorzów pierwszy w tym sezonie mecz z Motorem rozegrał 8 sierpnia 2021. Na trybunach lubelskiego stadionu pojawiło się wtedy ponad 9 tys. widzów, w tym około tysiąc gości z Chorzowa. Niebiescy wygrali to spotkanie 1:2.

- Już wtedy włodarze Ruchu zapraszali lublinian na mecz rewanżowy, by niezwykłą atmosferę stworzyć także przy Cichej. Goście zamierzają z tej okazji skorzystać. I to w naprawdę pokaźnej liczbie. Z docierających do nas informacji wynika, że stawią się oni w komplecie, będąc wówczas najliczniejszą grupą wyjazdową w tym sezonie – podkreślają na Cichej.

Ruch Chorzów – Motor Lublin. 26 listopada 2021, godz. 18.05

Rewanżowy mecz zaplanowano w Chorzowie na najbliższy piątek, 26 listopada 2021 r. Będzie to ostatni w tym roku ligowy mecz Niebieskich na własnym stadionie. Kolejny mecz przed własną publicznością rozegrają dopiero za trzy miesiące. Podejmą wtedy u siebie rezerwy Lecha Poznań. Celem chorzowskiego klubu jest zapełnienie podczas meczu z Motorem Lublin całego stadionu przy Cichej 6.

- Kapitan Tomasz Foszmańczyk nie ukrywa, że drużyna bardzo potrzebuje wsparcia z trybun, a im więcej osób na stadionie, tym atmosfera będzie jeszcze gorętsza – dodają na Cichej.

We wtorek, 23 listopada, liczba sprzedanych miejsc przekroczyła 55%. Przy Cichej są jednak pewni, że w trzech ostatnich dniach tempo wyraźnie wzrośnie. - Zazwyczaj obserwujemy taki trend - im bliżej do meczu, tym coraz więcej kibiców kupuje bilety. Sugerujemy nie zwlekać, by nie powtórzyła się sytuacja ze spotkania ze Stalą Rzeszów, gdy wiele osób musiało odejść z kwitkiem - podkreślają w klubie.

Gdzie kupić bilet?

  • sklep "eRka" (ul. Jagiellońska 3) - godz. 10:00 - 18:00
  • Strefa Kibiców (ul. Cicha 6) - godz. 08:00 - 16:00
  • internet

Po starciu z Motorem Lublin chorzowianie zagrają jeszcze zaległy mecz 18. kolejki eWinner 2. ligi z Pogonią Siedlce (1 grudnia), a w 20. kolejce zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Bełchatów (4 grudnia). Później rozpocznie się trzymiesięczna, zimowa przerwa w rozgrywkach.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon