Opóźnienie otwarcia Ogrodu Świateł w Legendii Wesołym Miasteczku. Jest nowa data

Już wiadomo, że nowa atrakcja w Legendii Wesołym Miasteczku w Chorzowie, czyli Ogród Świateł Lampa Aladyna, nie zostanie otwarta, jak zapowiadano, 29 października 2021. Sprawdźcie nową datę otwarcia.

Ogród Świateł Lampa Aladyna to atrakcja, jaką na tegoroczną jesień i zimę, niejako na przedłużenie tradycyjnego sezonu, zaplanowano w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku w Parku Śląskim w Chorzowie.

Instalacje świetlne, multimedialne, pokazy laserowe

Na świeżym powietrzu, w otoczeniu 26 hektarów parku i jeziora, czekać będzie na zwiedzających kilkadziesiąt instalacji świetlnych, atrakcji multimedialnych, pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową oraz video mappingi. Legendia zmieni się w ogród jak z bajkowego Bliskiego Wschodu.

Zwiedzający, krocząc przez kolejne etapy historii Aladyna, będą mogli podziwiać ogromne instalacje świetlne przedstawiające przygody bohatera z Dżinem, z piękną Jasminą, czy spotkać gwardię ogromnych strażników Sułtana, stojących na straży 30-metrowego tunelu świetlnego oraz odwiedzić 12-metrową Jaskinię Cudów w kształcie węża.

Szerzej o nowej atrakcji pisaliśmy pod koniec września: Ogród Świateł od października w Legendii Wesołym Miasteczku! To będzie hit. Zdjęcia

Podczas zwiedzania wystawy dostępnych będzie wiele z dotychczasowych zjeżdżalni, karuzeli i innych atrakcji Legendii, takich jak Jama Bazyliszka z rura parkiem, Gaj Urwisów, diabelski młyn Legendia Flower, Tea Cups, Magical Lake Expedition, Royal Ballroom oraz wybrane atrakcje dziecięce.

Otwarcie Ogrodu Świateł Lampa Aladyna później niż zakładano

Otwarcie Ogrodu Świateł było planowane na piątek 29 października 2021 r. Jednak organizator atrakcji poinformował, że tego dnia nie jest w stanie zaprosić gości. Podano nową datę otwarcia. Okazuje się, że będzie dokładnie tydzień później, bo w piątek 5 listopada 2021 r.

Co ciekawe, to nie będzie jedyna świetlna atrakcja na Śląsku tej jesieni i zimy. W Zabrzu szykują coś podobnego - Park Miliona Świateł. Szczegóły: Park Miliona Świateł w Zabrzu. Sprawdź, jakie będą atrakcje

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon